Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Donnarumma skvěle vychytal pokutový kop Modriče, ten jej ale minutu na to překonal a Chorvatsko si jde pro postup

Chorvatsko potřebovalo porazit Itálii, pokud chtělo držet naději na postup ze skupiny. Luka Modrič ve druhém poločase dostalmožnost pokutového kopu, ten ale neproměnil. Smutnit dlouho nemusel, minutu poté to byl totiž on, kdo vstřelil úvodní branku zápasu.

Publikováno

dne

Chorvatsko potřebovalo porazit Itálii, pokud chtělo držet naději na postup ze skupiny. Luka Modrič ve druhém poločase dostal možnost pokutového kopu, ten ale neproměnil. Smutnit dlouho nemusel, minutu poté to byl totiž on, kdo vstřelil úvodní branku zápasu.

Po skupině A jsme se dočkali i závěrečných zápasů ve skupině B. Ta by se dala nazývat skupinou smrti, protože se v ní nachází Španělsko, Itálie, Chorvatsko a Albánie.

Španělé vyhráli oba úvodní zápasy a měli jistotu prvního místa, Italové po výhře nad Albánií padli se Španěly a Chorvaté s Albánci měli po bodu díky vzájemné remíze.

Závěrečné zápasy nám nabídly souboj Španělska s Albánií a Itálie s Chorvatskem, ve kterém se hrálo o přímý postup. Zatímco Italům by remíza stačila, Chorvaté potřebovali vyhrát.

V prvním poločase ale mnoho šancí nebylo, jedinou větší měl stoper Italů Alessandro Bastoni, který svou hlavičkou nechal vyniknout gólmana Chorvatska Dominika Livakoviče.

Ve druhém poločase jsme se ale dočkali větší akce. V 53. minutě rozhodčí musel po poradě s videem odpískat pokutový kop ve prospěch Chorvatska poruce ve vápně Itálie.

K penaltě se postavil Luka Modrič a Gianluigi Donnarumma jeho střelu k pravé tyči skvěle chytil. Radost mu ale bohužel pro něj moc dlouho nevydržela.

Chorvatsko se minutu poté dostalo k dalšímu útoku a byl to právě Modrič, který dostal možnost reparátu a tentokrát z dorážky italského gólmana prostřelil.

Zdroj: UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.