Zápas, který musel bavit. Nestranné diváky po celou dobu utkání, ty hostující do nějaké 73. minuty kdy se vše zlomilo a ty domácí naopak právě od této chvíle. Divadlo snů bylo svědkem dvou červených karet, proměněné penalty a také otočky Red Devils.

Zápas, který musel skutečně bavit. Nestranné diváky po celou dobu utkání, ty hostující do nějaké 73. minuty, kdy se vše zlomilo a ty domácí naopak zejména od této chvíle. Divadlo snů bylo svědkem tří červených karet, proměněné penalty a následné otočky Red Devils.

Domácí do utkání přitom nevstoupili úplně dobře a obraz hry rozhodně nevypadal tak, jak bylo před samotným utkání predikováno, nebo jak napovídaly kurzy vypsané sázkovými kancelářemi.

Zápas byl minimálně vyrovnaný. Odvážnější a aktivnější hosté se dočkali odměny po změně stran, když v 50. minutě otevřel střelecký účet utkání Aleksandar Mitrovič po rohovém kopu.

Hra vypadala dost podobně i po úvodní brance. Obrovský zlom nastal v 71. minutě kdy rychlou akci po pravé straně táhl Antony, který ještě přihrávkou na střed vylepšoval pozici na Sancha.

Ten si míč převzal, obešel gólmana, nakonec zasekl ještě před brankou, aby nechal přeběhnout bránícího stopera a na brankové čáře nakonec míč cestou do sítě zastavil hostující Willian. Jak se ale z videa ukázalo, tak rukou.

To bylo evidentní hlavně z kamery za bránou. Willian proti pravidlům opravdu zvětšil objem těla a protože tím zabránil gólu, musela přijít také červená karta.

To velice nelibě nesl hostující trenér Marco Silva, kterému do sledování onoho inkriminovaného momentu „kecal“ až moc a tak červenou kartu viděl taky.

Kdo to nesl ale zdaleka nejhůře byl srbský střelec úvodní branky Mitrovič. Ten do sudího Kavanagha i jaksi strčil a ten tedy neměl na výběr a znovu musel tasit červený kartonek ze své kapsy. Tři červené karty v jedné minutě.

Mitrovič pak po hřišti ještě rozhodčího chvíli naháněl a může být rád, že před ním couval. Protože kdyby se zastavil, tak ho Srb zboural a to by se zřejmě řešilo ještě více a delším trestem.

Pokutový kop v 75. minutě s přehledem proměnil Bruno Fernandes a odstartoval tak otočku svého týmu. Na 2:1 o pouhé dvě minuty později svou první brankou v dresu United upravil patou Marcel Sabitzer.

Hezkou akci do už otevřené obrany zakončil ranou ke vzdálenější tyči Fernandes, čímž upravil na konečných 3:1 a zapsal svou druhou branku v zápasu.

Zdroj: Twitter