Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Cristiano Ronaldo vstřelil první hattrick v tomto roce, od bájné mety jej dělí jen pár gólů. Al-Nassr přesto ztrácí na čelo 12 bodů

Al-Nassr se v sobotu večer střetl s jedním z nejhorších týmů saúdskoarabské ligy a duel skončil předpokládaným vítězstvím favorita. V hlavní roli byl sám Cristiano Ronaldo, který si připsal další hattrick.

Publikováno

dne

Al-Nassr se v sobotu večer střetl s jedním z nejhorších týmů saúdskoarabské ligy a duel skončil předpokládaným vítězstvím favorita. V hlavní roli byl sám Cristiano Ronaldo, který si připsal další hattrick.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Po reprezentační pauze se o víkendu vrátil na scénu klubový fotbal a spolu s ním také nejvyšší saúdskoarabská liga. To znamenalo jediné. Cristiano Ronaldo si mohl napravit chuť z nepovedeného duelu Portugalska se Slovinskem.

Slovinsko totiž celek z Pyrenejského poloostrova vynulovalo, vyhrálo 2:0 a ani držitel pěti Zlatých míčů si v zápase neškrtl. Po návratu na Blízký východ měl tedy velkou motivaci napravit svůj nedobrý výkon z reprezentace.

A to se mu povedlo. Slovinsko v roli soupeře nahradil tým Al-Taee, třetí nejhorší celek soutěže, který ve 25 duelech nasbíral pouze 22 bodů, přičemž hned patnáctkrát prohrál. Cristiano Ronaldo tak měl střílení gólů o to lehčí.

V první půli to ale příliš jednoznačně nevypadalo. Al-Nassr sice poslal ve 20. minutě do vedení Otavio, nicméně dvě minuty poté bylo srovnáno. Střelec gólu Misidjan byl ale ve 36. minutě vyloučen a to pochopitelně zřejmě rozhodlo zápas.

Ještě v nastavení prví půle se druhý tým saúdskoarabské ligy znovu ujal vedení po trefě Ghareeba a druhé dějství již patřilo portugalské legendě.

Cristiano Ronaldo vsítil další hattrick

Na svůj první gól v utkání čekal Cristiano Ronaldo do 65. minuty, kdy zvyšoval vedení svého týmu již na 3:1. O další dvě minuty skóroval podruhé a skóre završil v 87. minutě. Pomohl tak k vítězství 5:1.

Aktuálně je s 26 góly nejlepším střelcem ligy, Aleksandar Mitrovič na něj ale ztrácí jen 4 trefy. Za zmínku pak stojí, že ani branky Portugalce nepomáhají Al-Nassru k tomu, aby se přiblížil titulu. Al-Hilal totiž vede ligu o 12 bodů.

Z individuálního pohledu ale musí být Cristiano Ronaldo spokojen. Na kontě má již 882 kariérních gólů a je jen kousek od bájné hranice 900 tref. Jeho sobotní hattrick byl už 64. v jeho kariéře a vůbec první v tomto roce, třebaže žádný z jeho gólů nebyl kdovíjak světový. Poslední hattrick si připsal v srpnu minulého roku.

„Takhle to děláme. Senzační výhra a další hattrick,“ zaradoval se po zápase Portugalec. Ve 39 letech skvělý počin.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.