Spojte se s námi


Fotbal

VIDEO: Český reprezentant kousek od prvotřídní senzace. K triumfu nad neporaženým lídrem chyběl jenom kousek

Jenom maličký kousek a doslova pár vteřin stačilo a český reprezentant Michal Sadílek se mohl radovat ze skalpu lídra Eredivisie. Místo výhry na hřišti PSV ale se svým Twente nebral nakonec ani jeden bod. Jak konec zápasu vypadal?

Publikováno

dne

Jenom maličký kousek a doslova pár vteřin stačilo a český reprezentant Michal Sadílek se mohl radovat ze skalpu lídra Eredivisie. Místo výhry na hřišti PSV ale se svým Twente nebral nakonec ani jeden bod. Jak konec zápasu vypadal?

Stejně jako německá Bundesliga v Leverkusenu má i nizozemská Eredivisie doposud neporaženého účastníka. Jasným vládcem této sezony je PSV Eindhoven, který v šestadvaceti kolech ztratil pouhých šest bodů za tři remízy. V neděli málem ale narazil na třetí Twente.

Tým z města Enschede prožívá také skvělý ročník. Aktuálně je na třetím místě a předvádí pohlednou hru, kterou pomáhá tvořit i český reprezentant Michal Sadílek. V aktuálním ročníku nastoupil ke čtyřiadvaceti zápasům, vstřelil jeden gól, na další dva nahrál.

Dvě neuznané branky na každé straně

Devadesát minut plus nastavení má bratr sparťanského záložníka Lukáše v nohách také po nedělním vystoupení na hřišti PSV. Nechybělo moc a mohl se radovat z velkého skalpu. Místo toho, aby Twente těsně před koncem proměnilo skvělou šanci, z protiútoku inkasovalo.

Hosté mohli skórovat už chvíli po poločasové přestávce, ale branka Boadua neplatila kvůli útočnému faulu. V dalším průběhu držel šance Twente nad vodou vynikající Unnerstall. Když už kapituloval po hlavičce Luuka de Jonga, branka neplatila kvůli ofsajdu.

V nastavení mohli pro změnu zase udeřit svěřenci Josepha Oostinga, ale samostatný nájezd van Bergena zlikvidoval skvělý Benitez. Když už to vypadalo, že se budou body dělit, tak v šesté minutě nastavení rozhodl mladík Pepi, který využil dobré práce kolegy Tillmana.

Místo toho, aby český reprezentant Sadílek spolu se svými spoluhráči a celým Enschede slavil prestižní skalp velkého favorita, nebral ani jeden bod. PSV tak stále suverénně kráčí za prvním titulem po šesti letech.

Twente se ve zbylém průběhu sezony bude snažit dohnat druhý Feyenoord, má ale ztrátu devíti bodů. Další zápas hraje Sadílek a spol. po reprezentační přestávce doma se čtrnáctým Heracles.

Zdroj: Twente Enschede, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.