Vidal opět za šaška! Během 10 vteřin dostal dvě žluté a výrazně pomohl Realu Madrid k výhře

Real Madrid zvládl důležitý zápas v cestě za postupem ze skupiny Ligy mistrů, na hřišti Interu vyhrál 2:0. Zápas výrazně ovlivnil Arturo Vidal, jenž se nechal zbytečně vyloučit již v první půli.

Zdroj: inter.it

První šance pro hosty přišla v páté minutě, kdy po faulu Nicolo Barelly kopal Eden Hazard pokutový kop. Ten se z krátkého rozběhu nemýlil a poslal Real do vedení. Ve 13. minutě to mohlo být už o dva góly, Lucas Vazquez ale poslal míč do břevna.

Domácí se ozvali ve 24. minutě, kdy Alessandro Bastoni jen těsně přestřelil bránu Thibauta Courtoise. Na druhé straně hned nato střílel aktivní Hazard, Samir Handanovič si však tentokrát poradil.

Další komplikace pro domácí přišla ve 33. minutě, kdy byl po dvou žlutých kartách za nesportovní chování vyloučen Arturo Vidal. Poslední šanci první půle měl Luka Modrič, mezi tři tyče ale nezamířil.

Druhý poločas odšpuntovala druhá branka hostí, v 59. minutě se po centru Vazqueze trefil střídající Rodrygo. Deset minut nato měl třetí gól na noze Hazard, o kousek ale minul pravou tyč.

V 81. minutě mohl dát naději Interu Ivan Perišič, Courtois si však poradil. Real už si závěr zápasu pohlídali a vyhrál 2:0. Výhra ho posunula na druhé místo tabulky, o bod za Borussií Mönchengladbach.

1. Nevím proč Vidal by byl za šaška když šašek byl rozhodčí a výrazně pomohl k výhře Realu. Takového blba rozhodčího aby pohledal.

2. Já zase nevidím jediný důvod,proč by si měl sudí nechat nadávat od sice kvalitního hráče,ale bezmozka.Choval se hůř než Řepka,když ho chytl amok,a toho jste všichni odsuzovali.A další magor to může dělat?Řval tam jak idiot.To bylo vidět i na videu.A to se ještě prodral k sudímu přes několik hráčů svého týmu.Takže dle přispěvovatele RUDOLF+ŠEMBERA může příště rozhodčího zabít?Kdo je v tomto případě za blba je právě nemyslící Vidal!

3. Sudí výrazně ovlivnil zápas, když úplně stejný zákrok, za který odpískal penaltu pro Real, na druhé straně na Vidala neodpískal… takže já se Vidalovi vůbec nedivím, že protestoval… Bylo by potřeba vymýtit Berbry i z UEFY..

4. S nástupem Conteho k Interu Milán jsem si sliboval výraznou změnu v kvalitě hry. Ta je ale bohužel s pokračující dobou rozmazaná. Schází jim vůdčí typ v záloze, protože takového Eriksena Conte prakticky vůbec nestaví (včera asi 4 minuty, přitom co ten Eriksen dokázal v Tottenhamu a ještě předtím v Ajaxu, to byla mnohdy radost se dívat. Má tam sice ještě Brozoviče s podobným stylem hry (ten také včera nehrál), ale takový trenér by si s tím měl umět poradit. Místo toho postavil od začátku Vidala, vyčpělého již od Barcelony, Bayernu a Juventusu a ten to dodělal…Podobně dopadá i Hakimi, který také neví co po něm Conte chce (přitom on kdysi za Dortmund fakticky s velkou svoji měrou Inter vyřadil). Inter už dále v LM nepostoupí – to už asi potřetí za sebou, a vedení Interu by mělo reálně uvažovat o konci Conteho a a angažovat třeba Pochettina, který je volný a Tottenham pod ním měl fazonu, nebo možná Sarriho. Interu fandím v italské lize více jak 55 let, ale experimety od Conteho se míjí účinkem..

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.