Spojte se s námi


Bundesliga

Victor Osimhen spatřen v Německu, jeho výlet má údajně spojitost s přestupem do Bayernu Mnichov

Victor Osimhen spatřen v Německu, jeho výlet má údajně spojitost s přestupem do Bayernu Mnichov

Publikováno

dne

Mistrovská Neapol s největší pravděpodobností přijde o několik svých hvězd. Mezi ně patří určitě i útočník Victor Osimhen, jenž byl spatřen v Německu. Má se jednat o spojitost s Bayernem Mnichov.

Nigerijský reprezentant je po letošní snové sezoně velice horkým zbožím co se přestupu týče. Jeho potenciálních budoucích zaměstnavatelů je hned několik.

24letý forward letos zaznamenal 23 branek v 30 zápasech Serie A a pomohl svému celku k prvnímu mistrovskému titulu od roku 1990.

Těmi nejvíce skloňovanými celky jsou v posledních dnech především Manchester United a Bayern Mnichov. Vzhledem k vysoké cenovce je favoritem na podepsání anglický celek, situace však může být různá.

Hlavní cíl Rudých ďáblů pro posílení ofenzívy je totiž Harry Kane z Tottenhamu, vše však záleží na domluvě s ředitelem londýnského klubu, Danielem Levym.

Osimhen tak tedy v létě bude mít nejspíše několik možností, jednou z nich je samozřejmě i prodloužení smlouvy ve stávajícím neapolském klubu.

Útočník však byl dle zpráv deníku Daily Mail spatřen v hotelu Adlon Kempinski, jenž je situován v hlavní německé metropoli Berlíně.

Bayern navíc hledá oživení na pozici hrotového útočníka jako sůl. Jediným „ryzím“ hráčem na tomto postu je Kamerunec Chupo-Moting, jenž se však nejen letos potýká s četným množstvím zranění.

Mnichovský celek v posledních kolech zkouší různé varianty. Ať už to byl Gnabry, Muller či Mané, nikdo nefungoval dle představ.

Bavorský klub tak hledá řešení a Nigerijec Osimnhen se jeví jako jedna z nejlepších variant. K celé situaci se navíc vyjádřil sportovní ředitel klubu Hasan Salihamidžič slovy: „Přivedeme nového útočníka.“

„Jestli to bude Victor Osimhen, Randal Kolo Muani či někdo jiný ukáže čas. Jít však do nové sezony s jedním hrotovým útočníkem je nereálné.“

Zdroj: Sportbible, Daily Mail

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.