Spojte se s námi


Evropská liga

Vhodili jste kelímek při zápase Slavie s AC Milán? Odpracujte si to, nabízí sešívaní. Jinak přijde tučná pokuta

Pražská Slavia přichází s velice unikátním řešením. Hříšníkům, kteří při zápase s AC Milán vhodili kelímek na hrací plochu, nabízí odpracování svého přečinu. V opačném případě ti, které Slavia identifikuje, budou muset uhradit tučnou pokutu.

Publikováno

dne

Pražská Slavia přichází s velice unikátním řešením. Hříšníkům, kteří při zápase s AC Milán vhodili kelímek na hrací plochu, nabízí odpracování svého přečinu. V opačném případě ti, které Slavia identifikuje, budou muset uhradit tučnou pokutu.

Podzimní cesta Evropskou ligou přinesla Slavii historický úspěch, nezapomenutelné zážitky, ale také jednu nepříjemnou věc – podmínku za chování fanoušků. Konkrétně za incidenty v Římě a opakované stání na schodech na Tribuně Sever, což UEFA striktně zakazuje.

V osmifinále s AC Milán proběhl výjezd do města módy bez problémů a sešívaní skvěle reprezentovali Českou republiku. V odvetě v Edenu se však opět vyskytl menší problém.

Hned několik fanoušků, frustrovaných rozhodnutími hlavního švédského sudího, vhodilo na hrací plochu kelímek. Naštěstí žádný z nich netrefil nikoho z protihráčů, fotbalisty AC Milán pouze čekala pivní sprcha.

Hned bylo jasné, že to je problém. UEFA totiž vhazování předmětů na hrací plochu striktně trestá a vzhledem k tomu, že Slavia už byla v podmínce, se dalo očekávat, že přijde minimálně uzavření některého ze sektorů či dokonce celého stadionu.

Odpracování přečinu

Ve čtvrtečních trestech, které UEFA rozdala, se Slavia neobjevila a to z důvodu, že se proti veřejně neznámému verdiktu odvolala a záležitost tak není dořešena. Sešívaní navíc přišli s velice inovativním řešením.

„Vynucené přerušení utkání, zřejmě vysoké sankce od UEFA a ostuda pro celou Slavii. Takový je výsledek chování některých jedinců na domácím zápase proti AC Milán, kteří se rozhodli vyřešit svoji momentální frustraci vhozením vratného nápojového kelímku nebo i jiných předmětů na hrací plochu,“ informuje Slavia na svém webu.

„Všichni, kteří vhodili kelímek nebo jiný předmět na hrací plochu, se mohou do pondělí 25. března 2024 přihlásit na e-mail [email protected] a svůj přečin si odpracovat cestou veřejných prací pro klub,“ nabízí neotřelé řešení Slavia.

„V případě neohlášení svého přečinu budou ti, které klub ztotožní, potrestáni v souladu s návštěvním řádem Fortuna Areny – Edenu finanční pokutou ve výši až 50 000 korun a zákazem vstupu na fotbalová utkání ve Fortuna Areně – Edenu v délce trvání až dvou let,“ dodává ostřejším tónem klub.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.