Spojte se s námi


Serie A

Verona vs Benevento aneb souboj dvou posledních týmů letošní Serie A

Publikováno

dne

Verona dnes hostí Benevento a půjde o souboj dvou nejhorších týmů v letošní sezóně Serie A, které navíc ještě nedokázali ani jednou vyhrát. Veroně se podařilo uhrát alespoň 3 remízy, ovšem Benevento se nachází na úplném dně tabulky bez jediného bodu.

Verona zatím doplácí na tragickou obranu, jenž inkasovala už 16 gólů. Pouze Benevento (18) je v této statistice horší. A naopak vstřelili hráči trenéra Fabia Pecchia pouze 3 góly i v této statistice je horší už jen pouze Benevento (2).

Veroně se ovšem povedl úžasný zvrat v posledním ligovém zápase s Torinem, kdy prohrávali již v poločase 2-0 a rozhodně to nevypadalo na to, že by si Verona mohla odvézt nějaké body. V 89. minutě se ale trefil Moise Kean a ve druhé minutě nastavení skóroval z penalty Giampaolo Pazzini.

Verona si tak po fantastickém závěru odvezla bod za remízu 2-2, což by je do dnešního duelu mohlo velmi povzbudit.

Oba týmy se budou muset obejít bez jednoho suspendovaného hráče. Veroně bude chybět kapitán Bruno Zuculini a Beneventu obránce Fabio Lucioni.

O Beneventu se dá mluvit jako o jasném aspirantovi na sestup. Doposud nedokázali uhrát ani jeden bod a prohráli i důležitý souboj s Crotone. Pokud nedokáží uhrát body ani s Veronou, bude na tom špatně i trenér Marco Baroni, který by se tak v případě další prohry mohl z klubu pakovat.

Tyto dva týmy se v minulé sezóně potkali a Benevento vytěžilo z tohoto dvojduelu 4 body. Favoritem ovšem jsou domácí, kteří jsou povzbuzeni skvělým výkonem v závěrečných minutách s Torinem a tento zápas by měli dotáhnout do vítězného konce.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.