Spojte se s námi


Fotbal

Venezia vs. AC Milán: Preview a tipy na sázení

AC Milán o víkendu zavítá na půdu nevyzpytatelných Benátek. Oba týmy mají velkou motivaci vyhrát, domácí by v případě triumfu utekli sestupovému pásmu, hosté by dostali pod tlak první Inter.

Publikováno

dne

AC Milán o víkendu zavítá na půdu nevyzpytatelných Benátek. Oba týmy mají velkou motivaci vyhrát, domácí by v případě triumfu utekli sestupovému pásmu, hosté by dostali pod tlak první Inter.

Benátky si jakožto nováček Serie A nevedou vůbec zle. V tabulce jsou šestnácté a na sestupové pásmo mají se zápasem k dobru náskok čtyř bodů. Na druhou stranu na výhru čekají již šest kol.

I hosté jsou spokojeni. Přestože z Ligy mistrů vypadli velmi rychle, v lize se drží pouze bod za prvním Interem (který má ale zápas k dobru). Poslední dvě utkání navíc Rossoneri vyhráli.

V domácím dresu to pálí Davidu Okerekeovi, nigerijský útočník s reprezentačními zkušenosti se chlubí ligovou bilancí 4+1. Záložník Mattia Aramu se trefil pětkrát a přidal tři asistence.

I ve čtyřiceti letech to stále pálí Zlatanu Ibrahimovičovi, v lize dal sedm branek a na dvě přihrál. Pět dalších gólů má na kontě opora ze záložní řady Franck Kessié, který stále čeká na novou smlouvu.

Benátky se trápí v útoku, daly pouze osmnáct gólů, hůře je na tom pouze poslední Salernitana (11 vstřelených gólů).

To AC se na útok spoléhat může. V sezóně skórovalo již čtyřicet třikrát, lépe je na tom jen první Inter (49 vstřelených branek).

S pohledem na dobrou formu AC i nefunkční útok Benátek si myslím, že hosté zvítězí.

Tip na sázení l Výhra AC Milán v kurzu 1,61 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.