Spojte se s námi


Evropská liga

Velký letní přestup českých hvězd? Slavný klub si brousí zuby na reprezentační duo!

Hned dva pilíře českého národního týmu by do svých řad chtěl po sezoně nalákat známý celek, za který už v minulosti Češi hráli. Jednoho z hráčů už měl klub kontaktovat, v případě druhého jde zatím spíše o spekulace.

Publikováno

dne

Hned dva pilíře českého národního týmu by do svých řad chtěl po sezoně nalákat známý celek, za který už v minulosti Češi hráli. Jednoho z hráčů už měl klub kontaktovat, v případě druhého jde zatím spíše o spekulace.

Byla by to velká přestupová bomba, pokud by došlo k uskutečnění. Podle informací inFotbalu si věhlasný turecký celek Besiktas Istanbul dělá zálusk hned na dvě české hvězdy.

První z nich, o čemž jsme vás již informovali, je Vladimír Coufal. Ten je hráčem anglického West Hamu United, kde působí společně s reprezentačním kolegou Tomášem Součkem.

Coufal nicméně není příliš spokojený s platovými podmínkami, které by si v londýnském mančaftu představoval lepší. To by se mu mohlo splnit v Turecku.

Jeho přestup do turecké metropole ovšem není moc pravděpodobný. Krajní bek se nejspíš bude snažit, aby za vylepšených podmínek pokračoval ve West Hamu.

Schick do Turecka? Besiktas již kontaktoval jeho agenty

Druhým hvězdným českým fotbalistou, o nějž má mít Besiktas zájem, je Patrik Schick, reprezentační střelec hájící barvy německého Bayeru Leverkusen.

Schick neprožívá individuálně úplně nejzdařilejší sezonu, v Leverkusenu se potýká se zraněními i velkou konkurencí v útoku, v němž působí i Adam Hložek.

Šance, že by Schick po sezoně opustil Bayer, který má našlápnuto k překvapivému zisku bundesligového titulu, a šel do Turecka, není až tak velká.

Besiktas nicméně již měl kontaktovat jeho agenty s tím, že doufá, že by český útočník mohl do Istanbulu zamířit v létě alespoň formou hostování.

Zdroj: inFotbal, Besiktas Istanbul

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.