Spojte se s námi


Fotbal

Velké posily pro Rossoneri? AC Milán k sobě láká superhvězdu Lille! Kdo další by mohl přijít?

Jednoznačný útok na titul – i takto by se dalo interpretovat aktuální jednání milánského AC, kteří jsou na přestupové trhu vskutku velmi aktivní. Na seznamu mají Rossoneri hned čtyři hráče, o které jeví vážný zájem. Mezi nimi je například Marco Asensio z Realu Madrid nebo superhvězda Lille.

Publikováno

dne

Jednoznačný útok na titul – i takto by se dalo interpretovat aktuální jednání milánského AC, kteří jsou na přestupové trhu vskutku velmi aktivní. Na seznamu mají Rossoneri hned čtyři hráče, o které jeví vážný zájem. Mezi nimi je například Marco Asensio z Realu Madrid nebo superhvězda Lille.

Aktuální lídr Serie A vyhlásil zcela jasný útok na titul a neponechává nic náhodě. Na přestupovém seznamu mají Rossoneri hned čtyři hráče, kteří by milánskému celku měli k vytouženému cíli dopomoct.

Prvním jménem je Renato Sanches, jenž aktuálně hájí barvy francouzského Lille. Poslední informace hovoří o tom, že byl tento čtyřiadvacetiletý záložník jediný krok od podpisu smlouvy. Nyní to ale vypadá, že Lille odložilo jednání o přestupu na letní přestupové okénko.

Zástupci italského celku se momentálně rozhlíží po náhradě za Francka Kessieho, jenž s největší pravděpodobností AC Milán opustí. Sanches by tak byl nejen náhradou, nýbrž naprosto skvělou posilou.

Italský server Calciomercato také informuje o tom, že již byla dokonce stanovena přestupová částka, která se měla pohybovat mezi 18 a 20 miliony eur. Sanches navíc již několikrát odmítl nabídku na prodloužení smlouvy. Pokud se tedy nestane nic překvapujícího, tak bude rodák z Lisabonu zanedlouho oblékat dres AC Milán.

Milánští se také připojují k Arsenalu a Liverpoolu v boji o Marca Asensia. Šestadvacetiletý křídelník má v královském klubu platný kontrakt do června 2023, návrh nové smlouvy jej však nepřesvědčil k tomu, aby zůstal.

Nabídka obou klubů Premier League převyšuje nabídku madridského celku o téměř 50 %, když mu Arsenal s Liverpoolem nabízí přes sedm milionů eur ročně. Ze strany AC však zatím Asensiovi nepřistála na stole žádná konkrétní nabídka, vedení klubu však již vyslovilo svůj zájem.

V hledáčku má vedení AC Milán ale další dva hráče, kterými jsou Steven Bergwijn a Hugo Ekitike.

První jmenovaný přišel do Tottenhamu v lednu 2020 a jeho budoucnost v tomto klubu je hodně nejistá. Druhý zmíněný hráč momentálně působí ve francouzské Remeši, přičemž za jednadvacet ligových zápasů vstřelil už devět branek.

Na základě posledních spekulací jsou Spurs ochotni prodat Bergwijna do Milána za zhruba 20 až 25 milionů eur, jeho kontrakt přitom v Anglii vyprší až úderem června 2025. Ekitike zase v nedávném čase odmítl nabídku Newcastlu United, načež italský klub je tak nejblíž k jeho získání.

Zda-li se někoho do AC podaří přivést ještě před koncem aktuálního ročníku je ale velkou otázkou. Jak již ovšem výše píšeme, Rossoneri momentálně dělají vše, co je v jejich silách. Na oficiální informace či potvrzení nějakého z transferů si však ještě budeme muset počkat.

Zdroje: Sempre Milan, Football Italia, Calciomercato, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.