Spojte se s námi


Fotbal

Velká šance pro českého reprezentanta! Zůstane v kádru slavného Liverpoolu a byla by to skutečně nejlepší varianta?

Stát se členem prvního týmu slavného Liverpoolu je určitě velká pocta a tato jedinečná šance se právě nyní nabízí i českému reprezentantovi. Byla by to ale opravdu ta nejlepší varianta?

Publikováno

dne

Stát se členem prvního týmu slavného Liverpoolu je určitě velká pocta a tato jedinečná šance se právě nyní nabízí i českému reprezentantovi. Byla by to ale opravdu ta nejlepší varianta?

  • Vítězslav Jaroš získal se Štýrským Hradcem double
  • Po návratu do Liverpoolu se může stát dvojkou
  • Jako lepší varianta se ale jeví hostování

Má za sebou průlomovou sezonu. Český gólman Vítězslav Jaroš hostoval v jarní části uplynulého ročníku v rakouském Štýrském Hradci a svému týmu pomohl vynikajícími výkony k zisku ligového titulu i domácího poháru.

Sturm přitom sesadil po dlouhých deseti letech z trůnu hegemona rakouské soutěže – Red Bull Salzburk. Úspěšná sezona navíc Jarošovi vynesla nominaci do národního týmu, jako brankář číslo tři se dokonce podíval na mistrovství Evropy.

Nyní se ale stále teprve dvaadvacetiletý brankář vrátil do svého domovského Liverpoolu. A podle informací portálu The Athletic by zde také mohl zůstat. Brazilec Alisson Becker totiž koketuje ve svých jedenatřiceti letech s odchodem do Saúdské Arábie.

Další hostování se jeví jako lepší varianta

Pokud se tak skutečně stane, novou jedničkou The Reds by se zřejmě stal Caoimhin Kelleher a Jaroš se posune do role gólmana číslo dvě. V týmu, který má po konci Jürgena Kloppa nového trenéra, navíc skončil další brankář San Miguel. Vrací se do Realu Betis.

Nový kouč Arne Slot tak bude čekat, jak dopadnou jednání ohledně odchodu někdejšího brankáře AS Řím Alissona. Pokud zůstane, Jaroš téměř jistě opět zamíří na hostování. Například web inFotbal.cz přišel s informací o zájmu ze španělské LaLigy.

Otázkou zůstává, jestli by právě hostování nebylo pro Jaroše lepší variantou. Pokud by pravidelně chytal, určitě by to jeho vývoji prospělo více než dělat dvojku Kelleherovi. Zvlášť, když odejde do jedné z top pěti evropských soutěží.

Odchovanec pražské Slavie ještě dobírá po evropském šampionátu dovolenou. O Jarošově budoucnosti se tak rozhodne v nejbližších týdnech. Premier League začíná až v polovině srpna, stejně jako třeba LaLiga.

Zdroj: Liverpool FC, The Athletic, inFotbal.cz, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.