Spojte se s námi


Fortuna liga

Vedení ostravského Baníku spustilo prodej permanentek. Jaké jsou ceny a co vše s jejím nákupem fanoušek získá?

Sotva hráči ostravského Baníku oslavili postup do předkol Evropské konferenční ligy, spustilo vedení klubu prodej permanentek. Na jaké benefity se s jejím nákupem mohou fanoušci těšit a jaké jsou jejich ceny?

Publikováno

dne

Sotva hráči ostravského Baníku oslavili postup do předkol Evropské konferenční ligy, spustilo vedení klubu prodej permanentek. Na jaké benefity se s jejím nákupem mohou fanoušci těšit a jaké jsou jejich ceny?

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Od pondělní patnácté hodiny mají možnost zakoupit si permanentku na nadcházející fotbalovou sezonu fanoušci ostravského Baníku. I přesto, že po pěti letech došlo k mírnému nárůstu, cena dle slov výkonného ředitele zůstává nadále příznivá.

„Troufnu si říct, že v porovnání s jinými segmenty zábavy či sportů to je pořád opravdu velmi příznivá cena. Nákupem permanentky se dají v porovnání s jednorázovým vstupným na tribunách A a B ušetřit i dva až tři tisíce korun, samozřejmě dle místa v hledišti. Věříme, že to může být dostatečná motivace i pro potenciální nové členy v řadách našich permanentkářů,“ vyjádřil se Michal Bělák.

V uplynulém soutěžním ročníku se Baník s průměrnou domácí návštěvností čítající 9 366 diváků zařadil na třetí příčku za obě pražská „S“.

V ceně permanentek několik benefitů

Držitel bude mít možnost zdarma navštěvovat domácí utkání v MOL Cupu, přípravné zápasy a hlavně pak střetnutí druholigové rezervy. Postup do FNL si rezerva Baníku zajistila s předstihem již v minulém kole proti Uherskému Brodu po výhře 2:0.

V ceně každé permanentky je pak také sleva deset procent na vstupné v předkole Evropské konferenční ligy a přednostní právo na výběr místa na stadionu. Do pohárové Evropy se Baník znovu podívá po čtrnácti letech.

Ceny vstupenek na utkání Evropské konferenční ligy budou zveřejněny i s ohledem na vylosovaného soupeře až dodatečně.

Na sociálních sítích klubu se po zveřejnění kompletního ceníku pro soutěžní ročník 2024/2025 fanoušci vesměs radovali a své díky směřovali zejména na adresu majitele klubu – Václava Brabce.

Prodej permanentek byl zahájen v pondělí 27. května a v dalších dnech proběhne distribuce také na dalších místech. Kompletní přehled prodejních míst naleznete zde.

Zdroj: FC Baník Ostrava, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.