Spojte se s námi


Fortuna liga

Ve Slavii vyhořel, nyní je ceněný talent Hellebrand na radaru Baníku Ostrava! Zájem Jablonce už opadl

Hráč s mimořádnými technickými dovednostmi a exkluzivním fotbalovým myšlením by mohl posílit ostravský Baník. Ten v podstatě rozhodne o tom, kde mladík stráví jaro. Že by zamířil do Jablonce se zda naopak nepravděpodobné.

Publikováno

dne

Hráč s mimořádnými technickými dovednostmi a exkluzivním fotbalovým myšlením by mohl posílit ostravský Baník. Ten v podstatě rozhodne o tom, kde mladík stráví jaro. Že by zamířil do Jablonce se zda naopak nepravděpodobné.

Patrik Hellebrand má v Českých Budějovicích kontrakt už jen do konce tohoto ligového ročníku. Novou smlouvu s Dynamem se totiž rozhodl nepodepsat a vyhlíží přestup do jiného klubu.

O Hellebrandovy služby měl velmi stát Jablonec. Jeho zájem ovšem v poslední době poněkud ochladl a zdá se, že do severočeského celku nakonec čtyřiadvacetiletý kreativní středopolař nezamíří.

Kdo by jej naopak mohl získat je Baník Ostrava. Tomu byl Hellebrand nabídnut vedením jihočeského celku, který se dle inFotbalu snaží získat za šikovného fotbalistu alespoň nějaké finanční prostředky.

Dojít již mělo k několika kontaktům a nyní se v zásadě čeká, co Baník udělá. Jestli bude chtít hráče získat už teď, nebo jej ponechá takříkajíc svému osudu v Českých Budějovicích a zaměří se na něj po sezoně – to je otázka.

V takovém případě by každopádně Hellebrand dohrál ročník v Dynamu a pak by mohl coby volný hráč odejít zdarma buď do Baníku, nebo do jakéhokoliv jiného mančaftu, s nímž by se dohodl na podmínkách kontraktu.

O Hellebranda měl být dle původních zpráv zájem i v cizině ze strany několika zahraničních klubů. Žádná konkrétní nabídka za něj však v Českých Budějovicích dosud nepřistála.

Zlínský odchovanec se v lize nejvýrazněji prosadil ve Slovácku, kde si jej vyhlédla pražská Slavia. V Edenu se ovšem nedokázal prosadit a sešívaný dres oblékl jen desetkrát.

Poté v roce 2022 odešel coby volný hráč ze Slavie do Dynama, kde už předtím úspěšně hostoval. V sezoně 2020/2021 se objevil jako host také v tehdy ještě prvoligové Opavě.

Zdroje: inFotbal, FC Baník Ostrava

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.