Ve 31 letech rychlost profesionálního sprintera a tři prokopnutá skla, tak dopadl Ronaldo v Tested to the limit

Možná někdo z vás v roce 2016 postřehl video “CRISTIANO RONALDO – Tested To The Limit! | A MACHINE!”, v němž byl portugalský fotbalista otestován v rychlosti, síle a dalších věcech, které uchvacovaly i samotné vědce. Jak dopadl? Ronaldo je stroj, shodli se vědci.

Jedním z testů byla rychlost, kterou si Cristiano změřil s profesionálním sprinterem Angelem Davidem Rodriguezem, který dokázal uběhnout 100 metrů za 10.14 a výsledek?

Při sprintu na 25 metrů dosáhl Ronaldo času 3.61 sekund, zatímco Rodriguez 3.31.

“Je velmi rychlý a skvělý v pohybech do boku. Evidentně hodně trénuje. Kdybychom se utkali spolu na 100 metrové trati, tak věřím tomu, že by ji uběhl za 11.60 vteřin,” vyjádřil se k výkonům portugalského útočníka Rodriguez.

Nutno podotknout, že v době tohoto testování už bylo Ronaldovi 31 let. Je těžké odhadnout, za kolik by stovku zvládl ve svých nejlepších letech, ovšem na fotbalových trávnících ho obránci naháněli jen stěží, toho jsme byli svědky mnohokrát.

I tak jsou ale tyto výsledky vzhledem k jeho věku naprosto dechberoucí. Všichni ale moc dobře víme, jak tvrdě Ronaldo trénuje, tudíž to rozhodně není překvapením!

Zajímavým testem bylo měření tvrdosti jeho střely. I zde byl výsledek poměrně zajímavý, jelikož Cristiano dokázal prokopnout dokonce tři skla dané za sebou.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Pyramida na Oktagon Underground je kompletní! Kdo se s kým utká a jaký je program?

Velkolepá akce Oktagon Undeground: Last Man Standing nás čeká již v sobotu večer. Do pátečního vážení a losování však nebyl znám celý program očekávaného galavečera. Kdo se tedy s kým utká?

Jaké soupeře si přejí trenér Trpišovský a kapitán Jan Bořil?

Pražská Slavia šokovala Anglii! Na půdě Leicesteru zvítězila 2:0 a postupuje mezi 16 nejlepších týmů Evropské ligy. Koho si v dalším kole přejí trenér Jindřich Trpišovský a kapitán Jan Bořil?

Zacha hlavní hvězdou zápasu, Vaněček druhou! Jak si vedli legionáři v NHL?

NHL za sebou má další noc, která se neobešla bez účasti našich krajánků. Někteří přímo zářili, jiní už tolik ne. Jak si kdo vedl?