Spojte se s námi


Chance Liga

Vaclík do Českých Budějovic? Ta možnost tu byla! Koho hodlal Podroužek dosadit na lavičku Dynama?

Působení Jana Podroužka ve funkci sportovního ředitele českobudějovického Dynama skončilo brzy a neslavně, bývalý sportovní novinář nyní promluvil, jaké měl na jihu Čech plány, ale nestihl je zrealizovat.

Publikováno

dne

Působení Jana Podroužka ve funkci sportovního ředitele českobudějovického Dynama skončilo brzy a neslavně, bývalý sportovní novinář nyní promluvil, jaké měl na jihu Čech plány, ale nestihl je zrealizovat.

V podcastu Kudy běží zajíc Podroužek prozradil, že během podzimní části se snažil přivábit do Českých Budějovic hvězdného brankáře Tomáše Vaclíka.

Říkal jsem mu, že si dovedu představit, že by nám v bráně byl schopný pomoci. Takže jsme to zkusili. Dlouho jsme taky museli čekat na to, jak se vyvrbí jeho situace v USA,“ uvedl Podroužek.

Vaclík před pár dny ukončil své angažmá v americké MLS, kde nastupoval (nebo spíše nenastupoval) za New England Revolution. Klub s ním po vzájemné dohodě předčasně ukončil smlouvu.

Ostravský rodák je nyní bez angažmá a přemýšlí, jaká bude jeho další štace. Za cíl si klade především pravidelně chytat, aby se vešel do nominace na letní mistrovství Evropy.

Podroužek chtěl, aby Dynamo vedl Köstl

Případným angažováním Vaclíka ovšem Podroužkovy smělé plány v Dynamu nekončily. Zajímavé jméno chtěl získat také do realizačního týmu, a to na pozici hlavního trenéra.

Tu hodlal svěřit Jaroslavu Köstlovi, dlouholetému asistentovi Jindřicha Trpišovského ve Slavii Praha. Ten se nyní přesouvá do pozice asistenta nového reprezentačního lodivoda Ivana Haška.

Věřil jsem, že by mohl přijít. Měli jsme s Jardou Köstlem telefonát, který jsem inicioval ještě před zápasem s Hradcem Králové. To jsem mu poprvé navrhl možnost stát se hlavním trenérem Dynama,“ řekl ve zmíněném podcastu Podroužek.

A dodal: „On to nezavrhnul. Pak se ke mně doneslo, že se na mě naštval Jaroslav Tvrdík. Že co si to dovoluju, oslovovat trenéra Slavie.“

Zdroj: Kudy běží zajíc, Herohero

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.