Spojte se s námi


Fotbal

Václav Pilař z Tipsport Malta Cupu: Je to tu skvělé! Je tu teplo, v Hradci je teď mínus deset a trénovat se moc nedá

Báječné podmínky a především přírodní trávu na turnaji Tipsport Malta Cup si pochvaluje hradecký tvořivý záložník Václav Pilař. V prvním duelu východočeský tým remizoval s rakouskou Austrií Vídeň 0:0.

Publikováno

dne

Báječné podmínky a především přírodní trávu na turnaji Tipsport Malta Cup si pochvaluje hradecký tvořivý záložník Václav Pilař. V prvním duelu východočeský tým remizoval s rakouskou Austrií Vídeň 0:0.

První otázka směřuje k tomu nejdůležitějšímu: co zdraví?

Zatím všechno v pořádku, klepu… Měli jsme pár tréninků, jde o to, aby kondice na jaro byla dobrá. Proti Austrii bylo dohodnuto, že půjdu na poločas, tak je všechno v pořádku.

Několik ostrých zákroků však na vás bylo, ve 40. minutě viděl soupeř žlutou kartu. Nebál jste se, že by to mohlo mít následky?

Nebál, že do vás někdo zajede, to k fotbalu patří. Ale nebylo to tak hrozné, to se stane. Horší je, když se zraníte sám.

Máte ze dvou angažmá zkušenosti s německým fotbalem. Je rakouský stejný?

Je trošku podobný. Ať už práce s míčem, nebo to rychlé přepínání z útoku do obrany a naopak. Nebo hraní na brejky. Ale myslím si, že jsme nebyli horší a obstáli jsme. Dvakrát jsme nastřelili i břevno, takže jsme mohli vyhrát.

Trenér Václav Kotal si postěžoval, že mají nejspíš menší branky …

Já to nepřeměřoval, ale na stadionu, kde hraje Malta reprezentační zápasy, bude nejspíš všechno v pořádku. Hrál jsem na něm poprvé a je moc pěkný.

Jak se vám zamlouvá soustředění na středomořském ostrově?

Je to skvělé. Je tu teplo, v Hradci je teď mínus deset a trénovat se moc nedá. Jedině umělka. Tady jsme na trávě, opakuji, je to skvělé.

Asi umělku moc nemusíte.

Ne!!! Se třemi vykřičníky. Klouby a celé tělo dostává zabrat.

Takže jste rádi, že vám klubový partner sázková společnost Tipsport tohle soustředění umožnila?

Je to báječné připravovat se v zimě v takových podmínkách. Terény, strava, zabezpečení, silní soupeři, prostě všechno.

Zdroj: Ruik

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.