Spojte se s námi


Fotbal

V Tottenhamu to pořádně vře. Conte a Richarlison si neustále vrací údery

Fotbalisté Tottenhamu Hotspur zvládli sobotní utkání proti Nottinghamu Forrest a v poklidu si dokráčeli k vítězství. Nálada v klubu ovšem není nejlepší, o čemž svědčí neustálé popichování Conteho a Richarlisona.

Publikováno

dne

Fotbalisté Tottenhamu Hotspur zvládli sobotní utkání proti Nottinghamu Forrest a v poklidu si dokráčeli k vítězství. Nálada v klubu ovšem není nejlepší, o čemž svědčí neustálé popichování Conteho a Richarlisona.

Antonio Conte a celý Tottenham nezažívají opět úspěšnou sezonu. Londýnský celek již vypadl z bojů o jakoukoliv trofej, na kterou čeká už dlouhých 15 let a nemožná je samozřejmě i jakákoliv šance získat ligový titul.

Jedinou motivací tak zůstane boj o umístění v nejlepší čtyřce a zajištění si tak účasti v Lize Mistrů i pro následující ročník.

Tottenhamu ani moc nenahrává fakt, že zkrátka neví, jakým směrem se vydat. Budoucnost italského trenéra na lavičce je více než nahnuta a dá se předpokládat, že v létě se jejich cesty rozdělí.

Samotný Conte už navíc vypadá a působí velmi odevzdaně, jakoby na konec sezony čekal. K celkové náladě v klubu příliš nepomáhá ani veřejné pošťuchování mezi Richarlisonem a právě Antoniem Contem.

Brazilský fotbalista si nejdříve rýpl do svého nadřízeného tím, že v pozápasovém rozhovoru proti AC Milán uvedl, že nechápe, proč byl posazen na lavičku. Dále prohlásil, že sezona stojí za h*vno.

Viděl jsem ten rozhovor. Nekritizoval mě. Pouze řekl, že má na h*vno sezonu, což je pravda. Jeho sezona není dobrá “ reagoval později v rozhovoru Antonio Conte.

V utkání proti Nottinghamu Forrest byl brazilský útočník v základní sestavě a hned po necelých pěti minutách se radoval z branky. Tu oslavil tak, že před ústa dal vztyčený ukazováček, zřejmě naznačující, aby byl Conte zticha.

https://twitter.com/piesportsbooze/status/1634587649208901632

Naneštěstí pro Brazilce byla branka odvolána z důvodu ofsajdu. Pro Richarlisona to tak znamená, že v rámci utkání Premier League a působení v Tottenhamu je jeho gólový účet stále na čísle nula.

Zdroj: Twitter, Livesport

Reklama

Oblíbené