Spojte se s námi


Fotbal

V sobotu startuje prodej lístků na EURO v Německu! Jak hluboko do kapsy budou muset čeští fanoušci sáhnout?

V sobotu se v Hamburku losují základní skupiny na EURO 2024. Ještě v ten samý den po rozlosování se pak spustí i prodej lístků na závěrečný turnaj konaný v Německu. V jakých cenových relacích se pohybují ceny vstupenek?

Publikováno

dne

V sobotu se v Hamburku losují základní skupiny na EURO 2024. Ještě v ten samý den po rozlosování se pak spustí i prodej lístků na závěrečný turnaj konaný v Německu. V jakých cenových relacích se pohybují ceny vstupenek?

V sobotu se česká reprezentace dozví jména třech soupeřů na EURO v Německu

Česká fotbalová reprezentace se již tuto sobotu dozví trojici soupeřů, kterým bude čelit na letním evropském šampionátu konaném v Německu. Týmy se rozlosují do šesti skupin po čtyřech týmech, Česká republika pak figuruje ve třetím výkonnostním koši.

S jistotou se na závěrečný turnaj nepodívá Jaroslav Šilhavý, který položil funkci po posledním kvalifikačním utkání s Moldavskem. Bezprostředně po losu tak nedostaneme tradiční vyjádření trenéra ke svým soupeřům.

Fotbalová asociace České republiky ale oznámila, že ještě v ten samý den se spustí prodej lístků na zápasy české fotbalové reprezentace. Nebude se ale jednat o přímý prodej a žadatelé budou muset projít náročným procesem.

V ten samý den se spustí prodej lístků

Samotný los proběhne v Hamburku v 18 hodin. Od 22 hod pak začne na webu www.fotbal.cz registrace, prostřednictvím které fanoušci zažádají o účast na zápasech české reprezentace. Formulář pak bude dostupný do středy 6. prosince.

Pokud bude zájem fanoušků o lístky větší než nabídka, proběhne loterie. Není tak důležité pořadí ani čas, kdy se jednotliví žadatelé přihlásí o účast na závěrečném turnaji. Po registraci pak obdrží všichni žadatelé unikátní kód UEFA, který bude platit na konkrétní zápas a umožní koupit až čtyři vstupenky na požadované utkání.

Samotný prodej pak bude probíhat přes web UEFA a po zadání kódu budou moci fanoušci zakoupit lístek. Kód bude nutné uplatnit do pátku 15. prosince do 17:00, kdy prodej končí.

Vstupenky se budou prodávat ve čtyřech cenových kategoriích za 30, 60, 150 a 200 eur (v přepočtu tedy od cca 700 do 5000Kč). Nejvíce vstupenek bude k dispozici v nejlevnější úrovni, tzv. Fans First zóně, což bude na většině stadionů znamenat místa za brankami.

Konkrétní postup při registraci najdete na webu FAČR. Nejčastější otázky a odpovědi (FAQ) pak přímo na stránkách UEFA.

Zdroj: FAČR, UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.