Spojte se s námi


Fortuna liga

V Plzni mohla na poslední chvíli vybouchnout přestupová bomba! O oporu Viktorky byl zájem v Anglii

Viktoria Plzeň na poslední chvíli ještě mohla prodat jednoho ze svých klíčových fotbalistů. Ten se mohl vydat na lukrativní angažmá na Ostrovech. Zájem o něj totiž hlásil anglický celek.

Publikováno

dne

Viktoria Plzeň na poslední chvíli ještě mohla prodat jednoho ze svých klíčových fotbalistů. Ten se mohl vydat na lukrativní angažmá na Ostrovech. Zájem o něj totiž hlásil anglický celek.

Podle nedávných zpráv inFotbalu Pavel Šulc mohl před koncem přestupního okna zamířit do ciziny, zálusk na něj totiž měl mít nejmenovaný celek z Championshipu, druhé nejvyšší anglické soutěže.

Oficiální nabídku západočeský celek z Anglie neobdržel, Šulc však měl být mezi několika fotbalisty, kteří se dostali na seznam anglického klubu, jenž vyhodnocoval, koho koupit.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nakonec ovšem zůstalo jen u spekulací, přestupové okno v Anglii skončilo v pátek a Viktoriáni nabídku z Ostrovů neobdrželi, hráč tak zůstává ve Štruncových sadech.

Šulc se letos po návratu do Plzně z úspěšného hostování v Jablonci zařadil mezi opory a v modro-červeném pruhovaném dresu podává na začátku nového ročníku až překvapivě skvělé výkony.

Tím se dostal na oči i zahraničním celkům, všimli si jej i v anglickém druholigovém fotbalovém prostředí. A kdo ví, třeba se klub z Championshipu znovu ozve v zimním přestupovém termínu.

Šulc je velkým fotbalovým univerzálem, dokáže zahrát na pozici ofenzivního středního záložníka, kde se mu daří asi nejlépe, ale umí zahrát i jako útočník nebo dokonce krajní bek či wingbek.

Plzeň v něm má diamant, který pokud se obrousí, může v budoucnu ještě hodně zářit, i když se Šulcovi v posledních letech vyčítala obrovská neefektivnost v zakončení.

Na tom mladý fotbalista již zapracoval a zdá se, že začíná být produktivním hráčem a klíčovým mužem pro ofenzivu Viktoriánů, která na jeho výkonech konečně začíná stát a opírat se o ně.

Zdroj: inFotbal, Championship

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.