Spojte se s námi


Bundesliga

V Lipsku chválí výkon, naopak kritizují sudího a útočníka

Utkání hodné Ligy mistrů sledovala vyprodaná aréna v Německu. Lipsko v prvním osmifinále Ligy mistrů padlo s Realem Madrid 0:1 a ve venkovní odvetě to bude mít těžké. Jak na průběh utkání reagují fanoušci domácích?

Publikováno

dne

Utkání hodné Ligy mistrů sledovala vyprodaná aréna v Německu. Lipsko v prvním osmifinále Ligy mistrů padlo s Realem Madrid 0:1 a ve venkovní odvetě to bude mít těžké. Jak na průběh utkání reagují fanoušci domácích?

Real Madrid s jednou výhrou za druhou, Lipsko bez formy – tak vyrovnaný a vypjatý zápas se asi nečekal. Německý tým měl více střel na bránu, byl nebezpečnější, jenže své šance nevyužil. Samozřejmě i díky výkonu gólmana Andrije Lunina.

Fanoušci chválí a kritizují sudího

Možná nejdůležitější moment utkání nastal hned ve druhé minutě, kdy neplatil gól Benjamina Šeška. Hledání ofsajdu zabralo dost času, zásah Slovince neplatil kvůli Benjaminu Henrichsovi, který se v ofsajdovém postavení lehce dotkl gólmana Lunina.

Na sociálních sítích Lipska je o výkonu rozhodčích v podstatě každý komentář. „Dobrý zápas. Obrovská chyba rozhodčích, který lze otočit,“ napsal v lajkovaném komentáři pod instagramový příspěvek Lipska fanoušek Nico.

Fanoušky Lipska naštvalo i neudělení žluté karty za ošklivý faul Daniho Carvajala. Jinak jsou příznivci primárně spokojeni s výkonem, jejich oblíbenci dobře presovali, chyběla pouze kvalita ve finální fázi.

„Výkon, na který jsem pyšný, bylo to excelentní. Jsem na kluky hrdý,“ pokračoval fanoušek Cole. Lipsko každopádně venku čeká náročná práce, na druhou stranu mimo pravděpodobně stále bude Jude Bellingham a ze zdravotních důvodů v úterý střídal i Toni Kroos.

Ach, ta produktivita

Udeřil z ofsajdové pozice, pak další dvě tutovky a dvě slušné šance zahodil. Zápas ve znamení paradoxu zažil útočník Šeško, který minimálně jeden gól rozhodně vstřelit měl. V každém poločase zahodil velmi slibnou příležitost.

„Šeško nemá na úroveň Ligy mistrů. Pošlete ho zpátky do Rakouska,“ napsal na Instagramu uživatel Nxtinxti. Šeško každopádně potenciál má, vždyť je to strůjce postupu Slovinska na letní Euro. Prostě zápas blbec.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.