Spojte se s námi


Fotbal

USA vs. Panama: Preview a tipy na sázení

USA má šanci si v pondělí zajistit postup na mistrovství světa 2022. Na šampionát v Kataru ho posune jakákoli výhra, tři body však potřebuje i Panama bojující o baráž. Co od utkání očekávat?

Publikováno

dne

USA má šanci si v pondělí zajistit postup na mistrovství světa 2022. Na šampionát v Kataru je posune jakákoli výhra, tři body však potřebuje i Panama bojující o baráž. Co od utkání očekávat?

USA po bezbrankové remíze v Mexiku zůstává v tabulce druhé, nevyužilo nečekané prohry Kanady s Kostarikou. K jistotě postupu stačí Spojeným státům jakákoli výhra, motivace je tedy jasně daná.

Panama z posledních dvou kol získala jen jeden bod a ztratila kontakt s úplným čelem tabulky. Aktuálně je pátá, na třetí Mexiko ztrácí čtyři body, na barážovou čtvrtou pozici bod jeden.

Oporou domácích je Christian Pulisic, rychlý křídelník dal v dresu Chelsea letos šest gólů a čtyřikrát asistoval. Silná generace USA dále skýtá třeba záložníka Giovanniho Reynu z Dortmundu nebo obránce Sergiña Desta z Barcelony.

Pokud má nějaký post Panama zajištěný, pak rozhodně post stopera. Andrés Andrade nastupuje v bundesligovém Bielefeldu, Michael Muriel je oporou Anderlechtu. Drtivá většina zbytku týmu působí mimo Evropu.

USA se spoléhá na dobře fungující obranu, v posledních pěti utkáních dostalo pouze jeden gól.

To nehraje do karet Panamě, která naopak více než jeden gól dala v jediném z posledních pěti zápasů.

S ohledem na formu obrany USA si myslím, že si utkání domácí pohlídají, vyhrají a padnou minimálně dva góly.

Tip na sázení l Výhra USA a padnou minimálně dva góly v kurzu 1,72 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené