Spojte se s námi


Fotbal

United kritizováni legendou: Jsou novým Tottenhamem, Mount s Fernandesem jsou školáci

Dle mnohých adept na titul zatím tápe. Manchester United v úvodním kole se štěstím vyhrál nad Wolverhamptonem 1:0, ve druhém špatný výkon potvrdil a padl 0:2. Více než výsledek fanoušky Red Devils děsí, že si Tottenham po výměně stran prakticky dělal co chtěl.

Publikováno

dne

Dle mnohých adept na titul zatím tápe. Manchester United v úvodním kole se štěstím vyhrál nad Wolverhamptonem 1:0, ve druhém špatný výkon potvrdil a padl 0:2. Více než výsledek fanoušky Red Devils děsí, že si Tottenham po výměně stran prakticky dělal co chtěl.

Manchester United šel po příchodu Erika ten Hag zjevně nahoru. V zimě minulé sezóny to jednu chvíli vypadalo na návrat do boje o titul, ze kterého sice vypadl, ale alespoň se kvalifikoval do Ligy mistrů.

Z Old Trafford udělal nedobytnou pevnost, porazil zde na úvod ročníku rozjetý Arsenal, poté i budoucí vítěze treble a městského rivala Citizens, z Evropské ligy vyřadil španělského mistra Barcelonu.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O reálnou šanci na titul ale Red Devils přišli venku. Na Etihad Stadium dostali ostudnou šestku, nezvládli přestřelku s Arsenalem (2:3), od Aston Villy dostali v listopadu, kdy ještě hrála o záchranu, ostudné tři kousky.

Tentokrát se od Manchesteru čekalo vítězství na půdě zatím nesehraného Tottenhamu. Svěřenci ten Haga nevyužili úvodní tlak, inkasovali a domácím tento přesný zásah dodal sebevědomí. Spurs pak utkání již zkušeně dohrávali.

„Naprosté zoufalství. Největší urážkou pro tým je, když neumí hrát venku. Když na to hráči mimo domov nemají,“ řekl ve studiu Sky Sports Roy Keane.

A legenda Red Devils má pravdu, že se jedná o dlouhodobý problém. Pokračuje totiž hrozivá série z loňska, kdy od startu minulého ročníku United proti týmům z „první“ devítky Premier League uhráli venku jedinou remízu z devíti utkání. Zbylých osm prohráli.

„United hrají venku – jsou slabí, bez lídra. Je lehké hrát proti Manchesteru, jsou novým Tottenhamem,“ pokračoval bývalý záložník Manchesteru.

Pokud nějaká část kádru zatím zůstává za očekáváním, určitě je to záloha. Mason Mount je nevýrazný, Bruno Fernandes málo kreativní, zatímco osvědčená kvalita ve formě Christiana Eriksena čeká na lavičce.

„Podívám se na Mounta a Fernandese bez míče, oba vypadají jako školáci. Nemají takovou fyzickou zdatnost, aby vybojovali ztracený míč zpět,“ dodal Keane.

Zdroje: Premier League, Sky Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.