Spojte se s námi


Fotbal

Ultras PSG vyhrožují Hernándezovi: Nejsi tu vítán a dáme ti to pocítit!

Francouzský bek Lucas Hernández přestupuje z Bayernu Mnichov do PSG, tam jej však vřelé přivítání nečeká. Ultras Pařížanů hráči poslali nemilý, leč jasný vzkaz!

Publikováno

dne

Francouzský bek Lucas Hernández přestupuje z Bayernu Mnichov do PSG, tam jej však vřelé přivítání nečeká. Ultras Pařížanů hráči poslali nemilý, leč jasný vzkaz!

Hernándezův přestup se dotáhl teprve před několika málo dny, již teď se však kolem něj točí až příliš mnoho otazníků.

Jednak přesun odsuzují v destinaci bývalého zaměstnavatele Bavorsku, kde pro hráčovo rozhodnutí příliš pochopení nemají.

Když jej konec konců vedení přivedlo za nemalých 80 milionů eur v roce 2019, slibovalo si jistě spolupráci mnohem delší perspektivy. Té se však nedočkalo.

Hernándezovo stabilní pobývaní v základní sestavě nabralo dramatický obrat směrem dolů poté, co se obránce potýkal s nespočetným množstvím zranění napříč uplynulou sezonou.

I to je jedním z důvodu, proč jej PSG získalo za relativně přijatelných 40 milionů eur. Vřelého přivítání se však hráč v hlavním městě Francie nejspíše nedočká.

Po přestupu mu adresovali jasný vzkaz ultras klubu, jenž dopředu Hernándeze varují, že v Parků Princů vítán nebude a ovace nepocítí.

Bek je totiž rodákem z Marseille, tedy města úhlavního rivala PSG. Za místní Olympique navíc v 90. letech minulého století nastupoval i jeho otec Jean-Francois Hernández.

Fanoušci Pařížanů tak ukazují další z mnoha nekompromisních přístupů k hráčům z vlastních řad. Již několikrát se v uplynulé sezoně až útočně vyjadřovali na adresy Lionela Messiho či Neymara.

O argentinského kouzelníka ve Francii již přišli, brazilská hvězda může být na odchodu též.

Ještě před oficiálním představením Hernándeze vedením PSG může mít Francouz z přesunu jisté obavy, což vám v takřka všech případech příliš herní výkonnosti do zápasů nepřidá.

Obránce však může kvalitní hrou pařížským ultras tzv. vypálit rybník a přesvědčit je tak o opaku.

Zdroj: Pubity Sport, Instagram

Reklama

Oblíbené