Spojte se s námi


Fotbal

Ultras PSG napadli v Paříži bar s fanoušky Newcastlu. Létaly světlice i židle

V Paříži to pořádně žije. Před dnešním klíčovým zápasem skupiny F mezi PSG a Newcastlem už došlo na první střet a to mezi fanoušky v jednom pařížském baru.

Publikováno

dne

V Paříži to pořádně žije. Před dnešním klíčovým zápasem skupiny F mezi PSG a Newcastlem už došlo na první střet a to mezi fanoušky v jednom pařížském baru.

Skupina F nabízí před posledními dvěma zápasy nejdramatičtější podívanou. Postoupit totiž mohou ještě všechny celky, Newcastle má však nejhorší pozici, se 4 body je na poslední pozici a pokud dnees prohraje, přijde o šanci na postup. Naopak PSG má šanci zajistit si postup v případě vítězství a zároveň ztráty AC Milán.

Mezi oběma tábory je trochu napjatá atmosféra po prvním duelu v Anglii, ve kterém Newcastle zničil PSG 4:1. Ultras Pařížanů tak nepřivítali The Magpies ve svém městě zrovna s otevřenou náručí.

V jednom baru v pondělí večer vysedávali fanoušci Newcastlu, když najednou přiběhli Ultras PSG a na bar zaútočili. Hodili do něj světlice, židle, někteří angličtí fanoušci vyběhli ven a začali se prát.

Kromě židlí a světlic létaly také sklenice a všechny možné předměty, co fanouškům přišli pod ruku. Žádné vážnější zranění nebylo nahlášeno.

Důvod celého incidentu mělo být, že podobná situace jen v opačném podání se údajně stala v Newcastlu před prvním zápasem. Ze strany PSG tedy šlo o odvetu.

Napjatá atmosféra se jistě přenese i večer na Park Princů, kde se od 9 hodin rozhoří jeden z nejdůležitějších zápasů sezóny pro oba celky. Newcastle má šanci na historický postup, pro PSG by to byla velká ostuda vypadnout už ve skupině.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené