Spojte se s námi


Fortuna liga

Trpišovský po Pardubicích: Zafeirise jsme chtěli vyzkoušet a o půli musel jít dolů s jiným zraněním. Pravděpodobně jsou to vazy v kotníku

Slavia i přes prvotní trápení doma v Edenu zdolala Pardubice 3:0. O všechny branky se postaral střídající Mojmír Chytil, který se opět vrátil do boje o krále střelců. Co na tiskové konferenci řekl trenér Jindřich Trpišovský?

Publikováno

dne

Slavia i přes prvotní trápení doma v Edenu zdolala Pardubice 3:0. O všechny branky se postaral střídající Mojmír Chytil, který se opět vrátil do boje o krále střelců. Co na tiskové konferenci řekl trenér Jindřich Trpišovský?

Slavia doma v Edenu ztrácet body nehodlá, s Pardubicemi to ale dlouho nevypadalo dobře. Příchod Mojmíra Chytila vše změnil, mladý útočník vstřelil hattrick a zajistil Slavii výhru 3:0.

„Celý zápas jsme měli převahu, kterou jsme v první půli nedokázali zúročit gólem. Věděl jsem, že to nesmíme podcenit, Pardubice byly kompaktní, stálo je to spoustu sil.

Poslední třetinu, vápno a rohy jsme neřešili dobře. Pomohli nám všichni střídající hráči. V takových zápasech je důležité být trpělivý,“ řekl na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Nyní je před Slavií pohárové a poté i ligové derby. Po karetním trestu se vrátí Ivan Schranz a Oscar Dorley, dost možná ale nebude moct nastoupit norský záložník Christos Zafeiris.

Ten se v závěru prvního poločasu zranil a o poločase byl nahrazen Lukášem Provodem, který si připsal asistenci a půl. „Christose Zafeirise jsme chtěli vyzkoušet, jak dlouho vydrží po zranění a o půli musel jít dolů s jiným zraněním.

Je to problém s kotníkem z nějakého střetu, seděl s námi na lavičce, je z toho špatný. Uvidíme po vyšetření, ale pravděpodobně jsou to vazy v kotníku,“ dodal kouč Slavie.

První pohárové derby je na programu ve středu, zápas se hraje v Edenu. Druhé v rámci ligy je naplánováno na neděli, přičemž se hraje na Letné. Poté již Slavii čeká výjezd na AC Milán.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.