Spojte se s námi


Fotbal

Tři minuty hrůzy pro AC Milán. Giroud nejprve neproměnil penaltu, za chvíli Reus poslal Dortmund do vedení

Zápas, který může hodně napovědět, jak se bude vyvíjet skupina smrti, tedy skupina F. V Miláně začal zápas nejhorším možným způsobem pro domácí Rossoneri.

Publikováno

dne

Zápas, který může hodně napovědět, jak se bude vyvíjet skupina smrti, tedy skupina F. V Miláně začal zápas nejhorším možným způsobem pro domácí Rossoneri.

Dortmund, PSG, AC Milán, Newcastle. Jednoznačně nejtěžší skupina Ligy mistrů. Ve skupině F není žádný outsider, který by byl předem odsouzený ke čtvrtému místu. Všechny týmy mohou a chtějí pomýšlet na postup do jarní části.

Borussia Dortmund po špatném začátku, porážce s PSG a remíze s Milánem, dokázala porazit dvakrát Newcastle a rázem se vyhoupla do čela tabulky.

AC Milán také nezačal skupinu ideálně, dvakrát remizoval bez branek a prohrál v Paříži. Doma ale dokázal PSG porazit a celá skupina se pořádně zamotala.

Pokud by Dortmund na San Siru vyhrál, měl by jistý postup ze skupiny a nemusel by se na nic ohlížet. Vyhrát v Miláně ale není jen tak, a mluvilo se o tom, že si Dortmund přijel pro remízu.

Jenže zápas měl velice divoký začátek. Už v šesté minutě sudí odpískal penaltu pro domácí AC Milán. K exekuci se postavil lídr domácích Olivier Giroud.

Francouzský útočník kopl penaltu pozemi na pravou stranu brankáře, Gregor Kobel ale vystihl směr a penaltu vyrazil. Giroud mohl litovat za tři minuty ještě více.

https://twitter.com/centregoals/status/1729593125440459170

Sudí totiž odpískal penaltu i na druhé straně a míč si vzal spolehlivý Marco Reus. Německý záložník penaltu nekompromisně uklidil k tyči a poslal Dortmund do vedení.

Zdroj: Twitter, UEFA

Reklama

Oblíbené