Spojte se s námi


Fortuna liga

Trenér Vrba na lovu! Zlín shání primárně gólového zabijáka

Zlín letos čekají opět záchranářské práce a kouč Pavel Vrba se domnívá, že by bylo vhodné kádr ještě posílit. Zájem má především o útočníka, který by přinesl zaručenou porci branek.

Publikováno

dne

Zlín letos čekají opět záchranářské práce a kouč Pavel Vrba se domnívá, že by bylo vhodné kádr ještě posílit. Zájem má především o útočníka, který by přinesl zaručenou porci branek.

Moravský celek se v minulé sezoně pod vedením trenéra Vrby jen tak tak zachránil a letos to vypadá velmi podobně. Po sedmi odehraných zápasech jsou Ševci se čtyřmi body na posledním místě.

Po poslední prohře 0:1 se Slováckem situace začíná vypadat kriticky, i když stejný počet bodů jako Zlín mají ještě i Jablonec s Karvinou, ta má ovšem ještě jedno utkání k dobru.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Vrba chce posilovat, prioritou je pro něj střelec. „Netuším ale, jaké jsou možnosti klubu a zda nějaký kvalitní ofenzivní hráč bude chtít do Zlína jít,“ nechal se slyšet na tiskovce po utkání se Slováckem.

Bude to asi složité, avšak byl bych moc rád, kdyby se něco povedlo. Máme po sedmi ligových kolech čtyři body a to je hrozně málo,“ uvědomuje si někdejší lodivod Plzně, Sparty Praha či české reprezentace.

Nyní čeká kluby reprezentační přestávka, během ní se ale velké změny v kádru zlínského celku čekat nedají. „Určitě neobrátíme mužstvo v pauze naruby,“ uvedl Vrba, na kterého čeká pořádný kus práce.

V dalším kole čeká Vrbův výběr nepříjemné utkání, když na zlínskou Letnou dorazí rozjetá Viktoria Plzeň.

Zlín má po sedmi kolech na svém kontě nelichotivé skóre 5:12, je tak jasné, že by bylo vhodné poohlédnout se po spolehlivém střelci. Jak ale řekl Vrba, možnosti jsou značně omezené.

V posledním zápase proti Slovácku nastoupil na hrotu zlínského útoku ostřílený Antonín Fantiš, což však není žádný kanonýr. Letní posila z Teplic Filip Žák zatím gólově mlčí, podobně je na tom i Senegalec El Hadji Ndiaye.

Zdroje: FC Trinity Zlín, Fortuna liga, Livescore

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.