Spojte se s námi


Fortuna liga

Trenér Miroslav Koubek promluvil před duelem se Slavií o své budoucnosti na lavičce Viktorie Plzeň

Viktoria Plzeň za sebou má těžký zápas s Fiorentinou, už v neděli ji pak čeká duel s pražskou Slavií. Trenér Miroslav Koubek při plnění mediálních povinností mezi utkáními promluvil o své budoucnosti na západě Čech.

Publikováno

dne

Viktoria Plzeň za sebou má těžký zápas s Fiorentinou, už v neděli ji pak čeká duel s pražskou Slavií. Trenér Miroslav Koubek při plnění mediálních povinností mezi utkáními promluvil o své budoucnosti na západě Čech.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Západočeši byli před startem sezony odepisováni, nicméně si vedou skvěle. Zejména v evropských pohárech jsou nejúspěšnějším českým týmem a došli dál než pražská „S“. Samozřejmě, hrají o soutěž níže, nicméně dosáhnout čtvrtfinále? Senzace.

Ostatně se jedná o historický počin. Viktoria Plzeň nikdy nic takového nedokázala. Miroslav Koubek navíc se svými svěřenci není daleko od semifinále. Doma totiž uhráli remízu s Fiorentinou, před odvetou je vše otevřené.

Jenže ještě před tím se Západočeši musejí utkat s pražskou Slavií, lídrem Fortuna ligy. Nedávno porazili Spartu, v této sezoně jsou jediným týmem, který proti sešívaným získal tři body.

Koubek tedy odvádí se svým týmem velice dobrou práci. Čím dál více se tak řeší, jaká bude jeho budoucnost. Půjde Viktoria do další sezony se zkušeným koučem na střídačce, nebo bez něj? Toť otázka, na kterou trenér musel v posledních dnech odpovídat.

Miroslav Koubek krátce promluvil o své budoucnosti

Sezona 2023/24 spěje ke konci a Miroslav Koubek stále neví, jestli bude trenérem Viktorie Plzeň i po ní. Přitom dovedl tým do historického čtvrtfinále Konferenční ligy a zajistil českému fotbalu desáté místo v koeficientu UEFA, což znamená přímý postup do Ligy mistrů pro vítěze naší nejvyšší soutěže v sezoně 2024/25.

On sám tak musel odpovídat právě na otázku ohledně své budoucnosti po remíze s Fiorentinou. Že bychom z jeho odpovědi ale byli o něco moudřejší, to se říci nedá.

„Nějaké dny k definitivnímu rozhodnutí bude potřeba ještě přestát. O budoucnosti se ale bavíme,“ cituje jeho slova server iDNES.

Zdroj: iDNES, inFotbal.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.