Spojte se s námi


Bundesliga

Trenér Bayernu Tuchel: O titulu je rozhodnuto. Gratuluji Bayeru Leverkusen. Z hráčů jsem vůbec necítil týmového ducha ani nadšení pro hru

Bayer Leverkusen v závěru uhrál vítězství s Hoffenheimem, Bayern Mnichov oproti tomu doma podlehl Borussii Dortmund. Sám trenér Bayernu Thomas Tuchel tak na tiskové konferenci pogratuloval svému soupeři k titulu, který je opravdu blízko.

Publikováno

dne

Bayer Leverkusen v závěru uhrál vítězství s Hoffenheimem, Bayern Mnichov oproti tomu doma podlehl Borussii Dortmund. Sám trenér Bayernu Thomas Tuchel tak na tiskové konferenci pogratuloval svému soupeři k titulu, který je opravdu blízko.

Bayer Leverkusen v sobotu hostil Hoffenheim a fanoušci se obávali ztráty bodů. Do 88. minuty totiž jejích tým prohrával, ale nakonec získal tři body po trefám Andricha a Schicka.

Český útočník se opět prosadil v závěru zápasu a konečně se dostává do dřívější formy. Hráči se poté těšili na zápas Bayern Mnichov vs. Borussia Dortmund, který je mohl opět přiblížit titulu.

A také že se tak stalo. Bayern doma nedokázal skórovat a soupeř oproti tomu vstřelil dva góly, tudíž je ztráta Bayernu na Leverkusen propastných 13 bodů! A to už se bude dohánět jen těžko.

Do konce Bundesligy zbývá pouze sedm zápasů a je takřka nereálné, aby si takový náskok nechal tým Xabiho Alonsa utéct. Kouč Thomas Tuchel už Leverkusenu pogratuloval.

Tuchel o Leverkusenu

„Je rozhodnuto. Gratuluji Bayeru Leverkusen. Z hráčů jsem dnes vůbec necítil týmového ducha ani nadšení pro hru,“ řekl Tuchel na tiskové konferenci po hořké porážce s Dortmundem.

„Jsme opravdu zklamaní z toho, co jsme předvedli. Repre pauza nám evidentně moc nesedla. Že dal Leverkusen opět gól v samotném závěru, když už to vypadalo, že konečně ztratí, nám taky zrovna nepřidalo. Nejsem žádný matematik, ale vím, že teoreticky titul stále získat můžeme, i když je to zcela nereálné,“ dodal.

Bayern už hraje pouze o jednu trofej, a tou je Liga mistrů. Její vítězství by alespoň částečně napravilo zpackanou sezonu, během které fanoušci označují Tuchela za jednoho z nejhorších trenérů historie klubu.

Zdroj: Bundesliga, iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.