Spojte se s námi

Serie A

Trenér AC Milan Vincenzo Montella bude s Chievem hrát o vše

Publikováno

dne

Tým AC Milan zavítá v 10. kole Serie A na Marcantonio Bentegodi a trenéra Vincenza Montellu čeká jeden z prvních zápasů, v nichž mu byl dán nůž na krk.

Vedení slavného AC totiž totiž došla trpělivost a od své letní investice čekali mnohem více, než 11. místo.

AC Milan přitom odstartovalo skvěle a vyhráli 4 z úvodních 5 ligových zápasů, poté ale přišla série zápasů proti silným týmům, které musí AC Milan porážet, pokud chce pomýšlet na evropské poháry.

Proto byly prohry se Sampdorií, AS Římem a především Interem velkým zklamáním. AC Milan navíc uhrál v posledním ligovém zápase bezbrankovou remízu s Janovem.

http://gty.im/855244266

Trenér Vincenzo Montella navíc bude postrádat trojici zraněných hráčů, mezi kterými jsou Andrea Conti, Luca Antonelli a Giacomo Bonaventura. Obránce Leonardo Bonucci je suspendován a proti Chievu také nenastoupí.

Nad výkony trenéra Rolanda Marana je potřeba se poklonit, jelikož s týmem, který má jeden z nejmenších rozpočtů v lize má skvělé výsledky.

Chievo dokázali letos porazit pouze Lazio a Juventus, jinak sbírají pravidelně body a doma vyhráli oba poslední ligové zápasy s Fiorentinou a Veronou.

http://gty.im/864992612

Velmi pracovitý tým by tak mohl zaskočit dalšího velkého favorita, kterým AC Milan rozhodně je.

Pro milánský tým hovoří i vzájemné zápasy, které s Chievem pravidelně vyhrávají. Oba loňské duely skončily výsledkem 3-1 v jejich prospěch.

AC Milan je sice neporažené ve 21 posledních vzájemných duelech, ale vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby zítra tuto sérii prolomili.

Reklama

Oblíbené