Spojte se s námi


Fortuna liga

Trápení zlínského fotbalu i hokeje! Od fotbalistů byl odvolán Vrba, hokejisté už taky hledají nového kouče

Ve Zlíně prožívají těžké období, problémy má tamní fotbal i hokej. A moravské celky to řeší odvoláním stávajících trenérů a dosazením nových. U fotbalistů skončil Pavel Vrba, kouč hokejistů to má taky hodně nahnuté.

Publikováno

dne

Ve Zlíně prožívají těžké období, problémy má tamní fotbal i hokej. A moravské celky to řeší odvoláním stávajících trenérů a dosazením nových. U fotbalistů skončil Pavel Vrba, kouč hokejistů to má taky hodně nahnuté.

Trenér ligových fotbalistů Zlína Pavel Vrba skončil poté, co jeho tým absolutně nezvládl zápas s Mladou Boleslaví. Středočeši si z města Tomáše Bati odvezli nezvykle vysokou výhru 9:5.

Vrbu by měl na trenérské sesli zlínského celku nahradit Bronislav Červenka, dosavadní kouč druholigové Kroměříže a bývalý fotbalista, jenž za Zlín v dobách aktivní kariéry i sám hrával.

Odvolaný nejspíš bude i kouč hokejistů Zlína Miloš Říha mladší, syn zesnulého bývalého trenéra národního týmu. Podle iSportu to má Říha junior po prohře 1:4 se Sokolovem hodně nahnuté.

Říha mladší zatím nedokázal s Berany navázat na úspěšnou loňskou sezonu, kdy ovládl Chance ligu a dostal se s týmem až do baráže, kde Zlín nestačil na extraligové Kladno Jaromíra Jágra.

Na jaře dělal Říhovi asistenta Zdeněk Sedlák. 49letý trenér nyní vede zlínskou mládež a v případě, že bude Říha skutečně odvolán, má se novým koučem Beranů stát právě on.

„Představovali jsme si, že budeme v tabulce úplně někde jinde,“ povzdechl si Říha mladší v rozhovoru pro iSport, který dělal po inkriminované porážce od Sokolova.

„Jsme úplně nemohoucní a bez sebevědomí. Na tréninku vypadáme dobře, ale v zápase jsme někdy jako namalování,“ navázal v podobném duchu zlínský zadák Mikuláš Zbořil.

„Ta série už je dlouhá. Nic tam není, neumíme dát gól. Ale vloni jsme na tom byli ještě hůř,“ připomněl Zbořil loňské trable, které hokejisté Zlína nakonec úspěšně zažehnali.

Zdroje: iSport, Chance liga, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.