Spojte se s námi


Fortuna liga

Tranziska je oficiálně hráčem Českých Budějovic! Pomůže německý útočník Dynamu k záchraně?

Dynamo České Budějovice hlásí posilu do útoku. Z rakouské Admiry Wacker přichází německý útočník Jakob Tranziska, který se na jihu Čech dohodl na smlouvě trvající rok a půl. Dynamo o tom informuje na svém klubovém webu.

Publikováno

dne

Dynamo České Budějovice hlásí posilu do útoku. Z rakouské Admiry Wacker přichází německý útočník Jakob Tranziska, který se na jihu Čech dohodl na smlouvě trvající rok a půl. Dynamo o tom informuje na svém klubovém webu.

Jakob Tranziska se po úspěšné zkoušce definitivně přestěhuje do Českých Budějovic. Jihočeský klub to v úterý dopoledne oficiálně potvrdil na svém klubovém webu.

„Trenérům Dynama se Jakobovy výkony líbily a tak začala probíhat intenzivní jednání o jeho příchodu. Jednání byla úspěšná a vedení klubu se s hráčem dohodlo na smlouvě na jeden a půl roku s opcí na další rok,“ píše Dynamo právě na svých stránkách.

Tranziska je dvaadvacetiletý útočník, který doposud patřil druholigové rakouské Admiře Wacker. V aktuálním ročníku druhé rakouské Bundesligy vstřelil ve 12 zápasech 3 branky a přidal jednu asistenci.

Jedná se přitom o vysokého útočníka měřícího 190 centimetrů, tudíž bude pro Dynamo platný zejména v osobních soubojích a při standardních situacích. Tedy zrovna v oblasti, kterou České Budějovice na jaře potřebují výrazným způsobem zlepšit.

Pro Dynamo se může Tranziska stát i solidním prospektem do budoucna, jelikož kromě kontraktu na rok a půl klub může uplatnit opci na prodloužení spolupráce o další rok.

Pomůže Tranziska Dynamu k záchraně?

Kariéru odstartoval v německé Mohuči, kde se příliš neprosadil. Následně zamířil do druhé rakouské ligy, kde už se mu daří podstatně lépe.

Jestli německý útočník pomůže Českým Budějovicím zachránit českou nejvyšší soutěž je otázkou. Dynamo totiž prožilo tragický podzim, v současné době figuruje po devatenácti zápasech se ziskem 11 bodů na poslední pozici ligové tabulky.

Zdroj: SK Dynamo České Budějovice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.