Spojte se s námi


Fortuna liga

Tradiční ligový celek hledá nového gólmana! V jeho hledáčku uvízla dvě zajímavá jména

Účastník nejvyšší české Fortuna ligy hledá posilu do brankoviště, řešit má aktuálně dvě jména. Kdo nakonec do klubu zamíří? S aktuální gólmanskou dvojicí není vedení klubu spokojeno.

Publikováno

dne

Účastník nejvyšší české Fortuna ligy hledá posilu do brankoviště, řešit má aktuálně dvě jména. Kdo nakonec do klubu zamíří? S aktuální gólmanskou dvojicí není vedení klubu spokojeno.

V Českých Budějovicích se v tomto ročníku v brance střídají Martin Janáček, jenž nastoupil do pěti zápasů, a Dávid Šipoš, který odchytal v této sezoně tři ligová utkání.

Ani jeden z nich ovšem nepodal takové výkony, se kterými by byli vedení a trenéři jihočeského mančaftu spokojeni. A tak se Dynamo už poohlíží po lednové posile mezi tři tyče.

Na seznamu má prý dvě jména. Prvním z nich je Martin Melichar, třiadvacetiletá brankářská opora druholigové Příbrami. Do Českých Budějovic by eventuálně mohl zamířit v zimním přestupovém období.

Druhým v hledáčku je pak Jakub Trefil, o rok mladší gólman ligové Sigmy Olomouc, který byl v loňské sezoně hanáckou jedničkou, letos ale musí krýt záda zkušenějšímu Matúši Macíkovi.

Melichara už českobudějovičtí koučové trénovali

Melichar má tu výhodu, že se dobře zná s trenérským duem Českých Budějovic Tomáš Zápotočný – Marek Nikl, kteří jej dříve trénovali právě ve středočeské Příbrami.

Fortuna ligu už si Melichar vyzkoušel, odehrál v ní s Příbramí šestnáct duelů, ve kterých zaznamenal tři čistá konta a prezentoval se na svůj věk velice solidními výkony.

Trefilovi se vloni v brance Sigmy dařilo, dokonce po něm měly pokukovat i zámožnější ligové týmy. Letos ale vypadl z formy a musí se sžívat s rolí brankářské dvojky, což mu asi příliš nevoní.

Janáček se Šipošem v Českých Budějovicích neudivují zrovna vyrovnanými výkony, a tak se jeden z nich může v zimě stěhovat pryč a druhý usednout pouze na lavici náhradníků.

Zdroj: SK Dynamo České Budějovice, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.