Spojte se s námi


Ligue 1

Toulalan na protest ukončil smlouvu v Bordeaux

Publikováno

dne

Dnes odvolalo vedení Bordeaux, v návaznosti na špatné výsledky, trenéra Jocelyna Gourvenneca. Dle zprávy na webu lequipe.fr ukončil s Bordeaux smlouvu francouzský matador Jérémy Toulalan. Údajně se jedná o formu protestu proti odvolání kouče Gourvenneca.

Již čtyřiatřicetiletý defenzivní hráč přišel do Bordeaux v roce 2016 z Monaka, a díky aktuálnímu ukončení smlouvy je volným hráčem. Toulalan je odchovanec francouzského Nantes, odkud v roce 2006 přestoupil do Lyonu. V Lyonu strávil necelých 5 let, když v roce 2011 přestoupil do španělské Málagy. V roce 2013 následoval přestup zpět do Francie, tentokrát do rozjíždějícího se Monaka.

V Ligue 1 odehrál Toulalan celkem 380 zápasů, ve kterých vstřelil 2 góly, připsal si 13 asistencí a 79 žlutých karet. Primárně hrával na pozici defenzivního záložníka, ale v posledních letech se přemístil na pozici středního obránce. Toulalan reprezentoval Francii snad ve všech věkových kategoriích. V A týmu debutoval v roce 2006 a celkem stihl nastoupit k 36 zápasům.

K největším úspěchům patří 2 ligové tituly z Ligue 1 s Lyonem, jeden titul z francouzského ligového poháru a dva tituly z francouzského Super Cupu. Všechny tyto úspěchy si připsal v dresu Lyonu v letech 2006 až 2008.

Kam povedou další kroky tohoto zkušeného hráče se zatím neví, je však velmi pravděpodobné, že minimálně ve francii nebude mít o nabídky nouzi.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.