Spojte se s námi


Fotbal

Tomáš Souček se dostal pod palbu kritiky! Bylo příšerné jej sledovat, ohodnotili výkon českého reprezentanta fanoušci West Hamu

West Ham má za sebou nedělní veledůležitou výhru v boji o setrvání v Premier League. Ne vše je ale u Hammers růžové. Tomáš Souček, přestože nastoupil v základní sestavě, si schytává vlnu kritiky za svůj nedělní výkon a fanouškům pomalu dochází trpělivost.

Publikováno

dne

West Ham má za sebou nedělní veledůležitou výhru v boji o setrvání v Premier League. Ne vše je ale u Hammers růžové. Tomáš Souček, přestože nastoupil v základní sestavě, si schytává vlnu kritiky za svůj nedělní výkon a fanouškům pomalu dochází trpělivost.

West Ham vykročil ze sestupových vod, ne vše je ale růžové

West Ham v neděli udělal důležitý krok za záchranou v Premier League. V zápase se Southamptonem, který je stejně jako tým z východu Londýna namočen v sestupových vodách, si připsali Hammers důležité tři body a dostali se v tabulce mimo pásmo sestupu.

Kdo by ale čekal, že bude v klubu svítit jen slunce, ten by se mýlil. Pod palbu kritiky se dostal především Tomáš Souček, který sice nastoupil v základní sestavě, vysloužil si ale v zápase nejhorší hodnocení v celém týmu.

Souček, který v Londýně kope již čtvrtou sezonu, v tomto roce nepředvádí výkony jako v předchozích sezonách, kdy si získal srdce fanoušků West Hamu. Těm ale dochází s českým reprezentantem trpělivost.

Pryč je hráč ze sezony 2020/21, kdy byl jednou z největších hrozeb londýnského klubu. Dle fanoušků West Hamu je jeho stažení do hloubky záložní řady nešťastné a svými výkony zpomaluje útočné akce týmu. Včera ale hrál v pozici klasické „desítky“ a experiment trenéru Davidu Moyesovi hrubě nevyšel.

Za nedělní výkon se dostal pod palbu kritiky Tomáš Souček

V nedělním zápase zaznamenal pouhých 52 % úspěšných přihrávek, což je na záložníka katastrofální číslo. V týmu byl navíc ztracen a předvedl jeden z nejhorších výkonů sezony.

Nebylo tak překvapení, když jej stáhl trenér Moyes v 68. minutě ze hřiště a do hry poslal mladíka Flynna Downese. Od webu 90min.com pak získal suverénně nejhorší ohodnocení 4/10. „Nenabídl absolutně nic a je zázrakem, že nebyl stažen ještě dříve,“ ohodnotil uvedený web jeho počínání v zápase.

O něco lépe dopadl na Twitter účtu West Ham Central, kde dostal známku 6,2, to se do něj ale zase řádně obuli fanoušci Hammers. „Hodnocení 6,2 je šíleně štědré,“ zněly nejčastější příspěvky fanoušků. „Bylo příšerné jej sledovat,“ napsal další fanoušek.

Fanouškům už opravdu došla se Součkem trpělivost. Před závěrem sezony volají po tom, aby v záložní řadě duo Rice – Paquetá doplnil místo českého reprezentanta právě 24letý Downes, který do týmu přestoupil před sezonou ze Swansea.

Zdroj: Premier League, Livesport, 90min.com, Twitter – West Ham Street a West Ham Central

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.