Tomáš Souček promluvil o své kondičce, vzpomněl si na dětské závody

Tomáš Souček ve West Hamu navazuje na dobré výkony ze Slavie, v rozhovoru pro Sky Sports promluvil o své kondičce. Vzpomněl si na dětské školní závody, kterých se účastnil.

Zdroj: whufc.com

Souček se proslavil mimo jiné krytím velkého prostoru na hřišti, ve Slavii ale nebyl jediný, dělala to tam spousta, často i ofenzivně laděných hráčů. „Když můžu, snažím se pokrýt co největší prostor na hřišti. Ve Slavii takto hrálo mnoho z nás.”

Skvělým příkladem je Liga mistrů, v níž hráči Slavie pokořili několik běžeckých rekordů. „Například v Lize mistrů jsme chtěli napadat po celém hřišti. Chtěl jsem týmu pomoci intenzitou, běháním a pokrýváním prostoru na hřišti.“

Vliv na jeho skvělou kondici mohou mít i běžecké závody z mládí, kterých se účastnil. „Když jsem chodil do školy, velmi často jsem se účastnil běžeckých závodů. Běhali jsme v parku, lese.”

Jeho matka běhala dokonce maratony a sám Souček připouští, že by si v budoucnu také rád maraton zaběhl. „Moje mamka běhala maratony. Myslím, že si v budoucnu zaběhnu nějaký i já, ale ne teď. Momentálně preferuji běhání s míčem,“ uzavřel s úsměvem Souček.

Zdroj: Sky Sports

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.

PSG vs. RB Lipsko: Preview a tipy na sázení

V úterý večer bude čekat PSG a RB Lipsko naprosto klíčový duel, který by mohl výrazně napovědět o vývoji ve skupině H, která se zatím pro pařížský celek nevyvíjí vůbec dobře.