Reklama

Tomáš Souček je zpátky v tréninku! Co vzkázal fanouškům West Hamu?

Tomáš Souček je po dlouhé odmlce v tréninkovém procesu se svým mateřským klubem. Po konci klubové sezony se nový reprezentační kapitán vydal na evropský šampionát. S Českou republikou se probojoval mezi nejlepších 8 týmů. Po povedené sezóně začíná další mise! Navázat na úspěchy bude těžké, ale ne nemožné!

Fanoušci West Hamu si Součka s Coufalem zamilovali. Na sociální síti Twitter v nedávné době proběhla masivní fanouškovská podpora druhého jmenovaného kvůli “novému” kontraktu.

Majitelé Kladivářů David Sullivan a David Gold nabídli Coufalovi pouze směšné vylepšení smlouvy, což fanoušky pobouřilo. Jde vidět, že obou exslávistů si nesmírně váží.

“Po dlouhé době opět na tréninku v Londýně. Ohromně jsem se těšil! S naší partou nás čeká velká sezóna a já udělám všechno pro to, abychom to v Premier League a pohárech dotáhli co nejdál. Na co se ale nejvíc teším, jsou fanoušci na stadionech. Bez nich to není ono,” vzkázal fanouškům Souček.

Minulou sezónu se Premier League téměř celou dobu hrála za zavřenými dveřmi a fanoušci sledovali fotbal pouze u obrazovek. Čeští reprezentanti však v sezóně 2021/22 zažijí tu pravou anglickou atmosféru. Stadiony by měly být otevřeny s maximální kapacitou.

Do začátku Premier League čekají Kladiváře pouze dva přípravné zápasy. S ligovým nováčkem z Brentfordu a posléze zajímavá generálka s italskou Atalantou.

Právě poslední přátelský zápas odehraje West Ham v domácím prostředí a jeden z fanoušků Součkovi nastínil, na co se může těšit!

“Tomáši, nemůžeme se dočkat, až tě uvidíme! Atmosféra proti Atalantě bude skvělá, potom proti Leicesteru (první domácí zápas v Premier League) bude elektrizující. 60 000 lidí bude skandovat tvoje jméno.”

Zdroje: Tomáš Souček, Vladimír Coufal

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené