Tomáš Kučera ve čtvrtek rapoval v pražském baru a v pátek chtěl hrát v Edenu proti Slavii

Teplice museli tento týden řešit velkou nepříjemnost, když jejich klíčový hráč Tomáš Kučera vystoupil ve čtvrtek v pražském baru Futurum, kde křtil své nové rapové album. To by ještě samozřejmě nebylo nic proti ničemu, ovšem v pátek měl nastoupit proti Slavii, kterou čeká v úterý kvalifikace do Ligy mistrů.

Zdroj: fkteplice.cz

K celé situaci se po zápase se Slavií vyjádřil trenér Stanislav Hejkal, který o záměru svého hráče nevěděl a pro jeho chování rozhodně neměl pochopení.

“Se Slavií jsme to komunikovali. My jako český fotbal chceme, aby Slavia uspěla v Lize mistrů. A pokud dělá všechno pro to, aby se u ní Covid nevyskytnul, tak se jim to moc nelíbilo, co se včera událo.

My jsme o tom vůbec nevěděli a je to trestuhodné od tak zkušeného hráče, aby udělal takovou věc. Já jsem to komunikoval s trenérským štábem Slavie, se Štěpánem Vachouškem a s Jirkou Bílkem, sportovním ředitelem. Náš šéf, pan Šedlbauer, mluvil s panem Tvrdíkem. Šli jsme touto cestou, aby se nestalo něco, co by mohlo ohrozit úterní zápas Ligy mistrů.

My jsme o tom nevěděli, že má v plánu udělat tuto věc, dlouhodobě jsme věděli, že budeme hrát v pátek a že nastane taková věc jsme netušili, proto jsme o tom s ním ani nemohli mluvit. Musíme se k tomu ale postavit, jelikož to byl velký prohřešek.”

Pokud by Kučera nakazil někoho ze Slavie, která se všemožně snaží se před nákazou koronaviru izolovat a to dokonce i od svých rodin alespoň pro následující dva týdny, tak by se mu od slávistických fanoušků nedostalo děkovných dopisů.

Nejde přitom o první hráčův nepochopitelný čin. Kučera byl již pokutován před dvěma lety, kdy nakonec po omluvě vyfasoval pokutu 40 tisíc za urážky letenského celku.

Snad vše dopadne dobře a Slavie bude moci v úterý nastoupit v té nejsilnější možné sestavě, přeci jenom je to v zájmu celého českého fotbalu.

Zdroj: FK Teplice

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Martin Hašek má nabídky od začátku. Kluby však vyčkávají, jak se bude situace vyvíjet ohledně žaloby, říká Markéta Haindlová

Markéta Vochoska Haindlová je předsedkyně České asociace fotbalových hráčů. Zastupuje také Martina Haška v právním sporu se Spartou. Co si myslí například o situaci okolo Romana Berbra a rozběhne se v tomto roce ještě Fortuna liga?

Best Player UEFA: Kdo byl nejlepším hráčem 2. kola Ligy mistrů? Rashford stihl za dvacet minut tři góly

Volné termíny nejsou, povolené soutěže – často bez diváků – pádí v rychlém sledu. A Liga mistrů obzvláště. Ruik.cz, jenž zastupuje Českou republiku v anketě Best Player UEFA německého časopisu Kicker, tradičně hledal nejlepšího hráče 2. kola.

Špatný výsledek a ještě horší výkon. Sparta na San Siru takřka nic nepředvedla

Pražská Sparta podlehla milánskému AC 0:3. Výsledek je více než zasloužený. Družina kouče Kotala téměř nic nepředvedla a po dvou zápasech nemá na kontě ani bod. Na utkání se podíváme ve Sparťanském blogu.