Spojte se s námi


Fortuna liga

Tomáš Jablonský zazpíval slávistickou verzi Jindřichovi písně z Princezny ze mlejna

Publikováno

dne

Jindřichovu píseň, s níž šel soutěžit o Eliščinu ruku, si vystřihl ve slávistické verzi Tomáš Jablonský, jenž je posledním osmým členem slávistického týmu pro nedělní virtuální derby.

https://www.facebook.com/SKSlaviaPrahaFotbal/videos/2507286746201674/

Tomáš Jablonský kdysi býval hráč Slavie, nyní ovšem hostuje z Příbrami ve Slavoji Vyšehrad. Na nedělní virtuální derby se však velmi těší.

„Je to zajímavý projekt, líbí se mi a jsem rád, že peníze poputují k sestřičkám, které si zaslouží odměnu a hodně nám v těchhle chvílích pomáhají. Moc se těším, že si opět zahraji za sešívané, protože Slavii mám v srdci. Když jsem v ní před pár lety končil, mrzelo mě to, o to víc se ale těším, až znovu obléknu její dres, navíc v derby proti Spartě,“ nechal se slyšet Tomáš Jablonský na klubovém webu.

Vzhledem k tomu, že se nebude soupeřit na hřišti, ale ve hře FIFA 20, tak je otázkou, jak na tom Jablonský vlastně s hraním je?

„Úplně zkušený hráč FIFY nejsem a doufám, že neudělám nějakou ostudu. Zkusím ze sebe vymáčknout vše, co jde. Jsem spíše útočný typ, bránit moc neumím, dozadu je to z mé strany nula,“ prozradil.

Společně s ním se v sešívaném týmu objeví i Alex Král, Petar Musa, Lukáš Provod, Vojta Kotek, Ben Cristovaoa a také dvojice profesionálních esport hráčů Martin „Kobby“ Strnad a Štěpán „RIIJK“ Sobocki.

Reklama

Oblíbené