Spojte se s námi


Fortuna liga

Tohle bude přestup léta! Slavia pracuje na návratu Petera Olayinky. Příchod ze Srbska by ale stál 150 milionů

Mluvilo se o tom už v zimě a nyní se návrat Petera Olayinky do Slavie začíná řešit znovu. Příchod z Crvene Zvezdy Bělehrad by ovšem stál astronomických 150 milionů korun. Když se ale transfer povede, tak to bude přestup léta!

Publikováno

dne

Mluvilo se o tom už v zimě a nyní se návrat Petera Olayinky do Slavie začíná řešit znovu. Příchod z Crvene Zvezdy Bělehrad by ovšem stál astronomických 150 milionů korun. Když se ale transfer povede, tak to bude přestup léta!

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Je jedním ze symbolů nejlepší poválečné éry Slavie. Peter Olayinka má ve své vitríně celkem sedm sešívaných trofejí. Třikrát vyhrál českou ligu i pohár, navíc triumfoval i v česko-slovenském Superpoháru. Nyní se jedná o jeho návratu z Crvene Zvezdy zpět do Edenu.

„Slavia se řadí mezi velké evropské týmy. V pohárech jsme skvěle reprezentovali nejen Slavii, ale celé Česko. Jsem na to hrdý. Dali jsme spoustě lidem možnost, aby na nás byli pyšní,“ to jsou slova, kterými se před rokem Nigerijec s Edenem loučil.

Osmadvacetiletý křídelník měl nyní projevit zájem se do sešívaného dresu vrátit. Podle zdrojů serveru inFotbal.cz už management Slavie poslal do Crvene Zvezdy Bělehrad nabídku a jedná se. Překážkou ovšem mohou být finanční nároky.

Cena je astronomická, Slavia přeplácet nechce

„Ve Slavii panuje obava, že by byl transfer příliš nákladný. Srbové požadují 6 milionů eur (148 milionů korun) a do takového přeplácení se slávisté nepustí,“ cituje své zdroje server inFotbal.cz.

Pražský klub má pod novým majitelem Pavlem Tykačem větší ekonomické možnosti, než tomu bylo v minulých letech, ale přeplácet nehodlá. Olayinku v hlavním srbském městě váže ještě dvouletý kontrakt, takže nároky na přestup nákladné budou.

Pokud by se kluby nakonec domluvily, jednalo by se zřejmě o přestup léta. Nigerijec by navázal na svoji vynikající sešívanou bilanci. Ve 183 duelech se totiž padesátkrát trefil a přidal šestadvacet asistencí. Za rok v Bělehradě zvládl dvanáct gólů a sedm přihrávek.

V osobě Nigerijce by navíc Slavia získala velkého lídra a bojovníka s nepřebernými zkušenostmi. V Edenu nosil Olayinka dokonce i kapitánskou pásku. Uvidíme, jak celá věc dopadne. Jednání stále pokračují.

Zdroj: SK Slavia Praha, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.