Reklama

To by se v Anglii nestalo! Hráči Anglie, kteří neproměnili pokutové kopy, čelí rasistickým urážkám

Anglie se v posledních týdnech brala za zemi, kde rasismus neexistuje, narozdíl od nás, rasistů z východu. Po prohraném finále a mnoho neproměněných pokutových kopech se však fanoušci Albionu ukázali v pravém světle.

Rasismus je problémem celého světa a nedá se očekávat, že bychom jej někdy dokázali zcela vymýtit.

To, co nyní předvedli fanoušci Albionu, je však naprostou ostudou tamních příznivců. Anglie totiž prohrála na penalty finále Eura a mnozí se s tím nechtěli smířit.

Začali tak plivat a rasisticky urážet hráče, kteří penalty neproměnili. Jedná se o Marcuse Rashforda, Jadona Sancha a Bukayoa Saku.

Hráči si musí na několik dní vypnout veškeré sociální sítě, jelikož jsou plné právě takovýchto výlevů.

Samozřejmě se však našli i tací, kteří je podporují. Však stačilo málo a Anglie by zvítězila a tito fanoušci by tak nadále nadávali rasistům z východu.

Nešlo však o jedinou kaňku na finále, po zápase napadali Angličané odcházející Italy, kteří se snažili prchat, někteří však neúspěšně a obdrželi spoustu ran.

Zdroj: ČT24

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Angličani maj určitě důkazy, nebo ani nemaj, že jim makaróni nadávali do opic a tak je vlastně seřezání na místě a trestat netřeba. Snad Italy za rasizmus . Že jo ty pyčerine z UEFy ?

 2. Celej problém je v tom, že černoušků je v Anglii až příliš a hlavně teda z toho důvodu, že to tehdá byli zřejmě mizerní obchodníci. Na blešáku jich evidentně prodali míň, než jich pochytali ve volné přírodě.

 3. Asi by mě jen nezablokovali, ale rovnou si pro mě přišli, kdybych napsal co si všem tomhle i dnešním světě jako takovém myslím.
  Úplně se to vymklo kontrole..

 4. Měli by podat protest, vždyť to byl jasný rasismus! Italský brankář to bílým pustí a černým si dovolí tu penaltu chytit. 😀

 5. Tak jsem zvědav, jak to UEFA vyřeší: Maďarsku nasázeli sto tisíc Eur plus dva zápasy s prázným stadionem a jeden zápas podmíněně za něco, co ani nebylo, jen dva němečtí novináři pomluvili diváky a na základě toho bez důkazů rozdali trest. Nyní s důkazy by měli Angličani hrát všechny zápasy bez diváků a zaplatit minimálně milion!

 6. Vždyť v Anglii je svoboda slova. Každý má právo říkat svůj názor. Konečně se ukázala ta západní civilizace,kde zvítězila pravda a láska nad lži a nenávisti. My starší máme tu smůlu, že hodně pamatujeme.

 7. Takové drobnosti, jako když napadají davy násilníků a rváčů ostatní, demolují ulice,kopou ležící lidi do hlavy,až po krajové speciality jako při penaltě (po krásném hereckém vystoupení s ukázkovým letem vzduchem) soupeřova brankaře oslńovat laserem,se přece stávají v každé vyspělé (té správné) západní demokracii.To ze všeho úplně nejdůležitější přece splnili – poklekli.Jsou proto pro ostatní příkladem fair play a příkladem té správné demokracie,kde na rozdíl od nás ,prý (jedna paní povídala),si dovolil hráč soupeři snad,možná říct,že je opice.Naštěstí nám okamžitě ukázali jak má správná fair play vypadat.Brankaři rozbili hlavu a toho hráče zmlátili.

 8. Hlavně že nejsou rasisti,jsou a k tomu debilové,dobře jim tak a k těm třem co nedali penalty,může celá Anglie i s paní královnou pokleknout.😂😂😂😂😂😂

 9. Ještě bych jen doplnil ke komentáři o tom jak má správná fair play vypadat,že samozřejmě laskavě okamžitě přispěchala i UEFA.Okamžitě tomu hráči s nikdy nikým nepotvrzeným prý rasistickým výrokem,zato s lékařsky doloženým zdravotním nálezem o napadení,pro jistotu ještě i zakázala reprezentovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené