Spojte se s námi


Fortuna liga

Titul už nebude! Přesto mají ve Slavii velkou radost. Posila ze zahraničí totiž nabírá parádní formu

Pražská Slavia už titul s velkou pravděpodobností nezíská a tak musí mít v Edenu dobrý pocit i z maličkostí. Velkou radost jistě dělá zimní posila ze zahraničí, která se v neděli vůbec poprvé v sešívaném dresu brankově prosadila a nabírá parádní formu.

Publikováno

dne

Pražská Slavia už titul s velkou pravděpodobností nezíská a tak musí mít v Edenu dobrý pocit i z maličkostí. Velkou radost jistě dělá zimní posila ze zahraničí, která se v neděli vůbec poprvé v sešívaném dresu brankově prosadila a nabírá parádní formu.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Slavia nyní řeší řadu nepříjemností. Na titul už to nevypadá, ale v rezervním týmu se začíná prosazovat Lukáš Vorlický, který v zimě sešívané posílil z italské Atalanty Bergamo. Zraněními sužovaný středopolař včera přispěl k remíze s Pískem (2:2).

Zápas s jihočeským soupeřem byl ale už druhou bodovou ztrátou sešívané rezervy v řadě. Náskok Slavie se tak na čele třetí ligy ztenčil na tři body. Díky čtyřzápasové šňůře výher se na dostřel dotáhly Domažlice. To může být problém, Slavia chce určitě postoupit.

Vorlického branka na začátku druhého poločasu srovnala výsledek střetnutí na 1:1. Čtyři minuty nato navíc vývoj zápas otočil Dominik Pech. Hosté, kteří jsou až na čtrnáctém místě tabulky, ale vyrovnali a odvezli si tak cenný bod.

Premiérová trefa ve třetím zápase

„Je potřeba, abych byl zdravý a dále pokračoval. Myslím jenom na nejbližší zápasy. Chci postupně ukazovat co ve mně je a pořád mám své fotbalové sny a ambice, které si chci splnit,“ řekl před časem pro web Slavie Vorlický.

Dvaadvacetiletý záložník zatím stihl za červenobílou rezervu sehrát tři utkání, jeho trefa proti Písku byla vůbec premiérovou ve Slavii. Po dlouhodobých problémech s kolenem se musí Vorlický do zápasové zátěže dostávat postupně.

„Teď jdu opravdu jen trénink po tréninku a zápas po zápasu. Cílem týmu je postoupit do druhé ligy. Ten můj osobní je k tomu přispět, a být stoprocentně fyzicky připravený na letní přípravu s A-týmem,“ má jasno Vorlický.

Už tento pátek může Vorlický opět ukázat svoje umění. Sešívaná rezerva totiž míří na půdu týmu Táborsko akademie. Bude dělat sešívaným příznivcům Vorlický radost i nadále?

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.