Reklama

Teplice mění strategii. Končí zkušení fotbalisté, tým doplní hráči na hostování ze Slavie či Plzně

V Teplicích probíhají změny. Klub skončil na poslední příčce, která zajišťuje udržení v nejvyšší soutěži. Na Stínadlech však museli mít pořádně nahnáno. Kvůli finanční situaci se mění strategie klubu, který bude bojovat o záchranu i v sezoně následující.

Zdroj: FK Teplice

Teplice zažily nejhorší sezonu od návratu do ligy v sezoně 1995/96. Skončily patnácté, což by dříve znamenalo sestup.

Kvůli koronaviru však hrálo nejvyšší soutěž 18 celků, a tak sestupovaly poslední tři. Finanční situace klubu není dobrá, po pandemii dvojnásob, a tak musely přijít změny.

Klub se rozloučil s Jakubem Řezníčkem a Vukadinem Vukadinovičem, jelikož jsou smlouvy těchto hráčů vskutku nákladné.

“Odcházejí zkušení hráči, ale na druhou stranu finanční situace je taková, že nic jiného nám nezbývá. Musíme dát šanci mladým hráčům,” řekl sportovní ředitel Sklářů Štěpán Vachoušek na středeční tiskové konferenci.

Dle něj tým půjde cestou hostování a již jedná s Viktorií Plzeň o několika fotbalistech. Plánuje se dohodnout i se Slavií. Také Spartou, odkud chce hráče, kteří v klubu již hrají.

“Čtvrtečka? Máme domluvené jeho dvouleté hostování ze Sparty s následnou opcí na přestup, je to nyní před podpisem, chceme také zabojovat o pokračování Jana Fortelného, o kterého stojíme,” dodal Vachoušek.

Teplice tak budou věřit své mládeži a současným hráčům klubu, které doplní talentovaní fotbalisté na hostování. Nic jiného jim ale nezbývá.

Zdroj: FK Teplice

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak než půjdu spát, abych si dobře – mycwa je ubožáček. Tak a teď jsem spokojený, hodil jsem tam pár točených, Slávinka má double a vrchní plagiátor se přiznal k tomu, že je bukvice. To se to dnes bude spát, tak dobrou sešívky…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené