Spojte se s námi


Evropská liga

Teď, nebo nikdy! O odchodu Kanea z Tottenhamu má Carragher s Henrym jasno. Možnou destinaci vidí jednu

Harry Kane má za sebou společně s celým týmem Tottenhamu další nepovedený večer, který navíc velmi těžce všichni nesli. Především pak Antonio Conte a Richarlison. K celé situaci rozhodně měla po zápase co říct dvojice Thierry Henry a Jamie Carragher…

Publikováno

dne

Harry Kane má za sebou společně s celým týmem Tottenhamu další nepovedený večer, který navíc velmi těžce všichni nesli. Především pak Antonio Conte a Richarlison. K celé situaci rozhodně měla po zápase co říct dvojice Thierry Henry a Jamie Carragher, kteří rozebírali situaci okolo klíčového útočníka londýnského celku, jenž je v poslední době spojován s odchodem.

O Kanea se již dříve ucházela řada celků, ovšem majitel Tottenhamu ho pustit rozhodně neměl v plánu a samotný anglický útočník uvěřil v jeho projekt. Jenomže nyní je mu již jasné, že mu tuto důvěru zřejmě Spurs nikdy nedokáže splatit.

Ještě jasnější a zároveň bolestivější to pak musí být pro 29letého útočníka po domácím duelu s AC Milan, v němž nedokázali Spurs vstřelit branku a s Ligou mistrů se tak loučí hned v prvním kole play-off.

A kdo ví, zda se londýnský celek vůbec v příští sezoně v Lize mistrů vůbec objeví, když sice aktuálně drží v Premier League 4. místo, ovšem 3 body za nimi je už Liverpool, který má navíc zápas k dobru a o 4 body Newcastle, který má dokonce 2 zápasy k dobru.

O osudu kapitána Albionu byla po vypadnutí z milionářské soutěže řeč i ve studiu, kde byli přítomní Carragher s Henrym. Oba dva jsou toho názoru, že pro Kanea je to teď, nebo nikdy!

Zároveň věří, že by měl autor 201 ligových branek odejít a vyzkoušet si novou výzvu. Jako případnou destinaci vidí jednu možnou variantu a tou je Manchester United, který v létě bude určitě hledat útočníka do základní sestavy.

Toto spojení se tak oběma bývalým skvělým fotbalistům jeví jako nejlepší řešení, když správně upozorňují na to, že Kane má velmi blízko k tomu stát se nejlepším střelcem Premier League.

Samotný Henry ja na 7. místě, když se trefil v nejvyšší anglické lize celkem 176. To Kane je aktuálně 3., když ztrácí 7 gólů na Waynea Rooneyho a 59 na Alana Shearera. To je určitě vzhledem k věku anglického útočníka splnitelná meta.

Vzhledem k tomu, že už v Tottenhamu „zabil“ prakticky celou svoji kariéru, alespoň ten fakt, že by byl nejlepším střelcem Premier League v historii musí být určitě zajímavou výzvou, po které si myslí Henry, že půjde.

Pokud by Kane pokračoval tak, jako doposud za 2-3 sezony by se tímto titulem mohl pyšnit.

Zdroj: Premier League, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.