Spojte se s námi


Bundesliga

Talentovaný Benjamin Henrichs v Monaku nepřesvědčil a míří za Schickem do Lipska

Publikováno

dne

Benjamin Henrichs v Monaku o svých kvalitách nepřesvědčil a tak se s největší pravděpodobností po 2 letech vrátí zpět do Bundesligy, kde by měl posílit RB Lipsko. Talentovaný krajní bek měl v úterý absolvovat zdravotní prohlídku a očekává se již pouze na oficiální potvrzení přestupu.

Zdroj: Twitter @Henrichs39

Dvaadvacetiletý Němec by měl přijít do Lipska pouze na hostování s opcí na trvalý přestup za 15 milionů eur.

Před dvěma lety odcházel Henrichs z Leverkusenu za 20 milionů eur. Dokonce ho trenér Joachim Löw vzal v roce 2017 na Konfederační pohár, který Němci vyhráli. Tehdy byl považován za velkého talenta.

Jenomže v Monaku možná doplatil i na velké problémy francouzského klubu, v nichž se ocitl poté, co rozprodal všechny své klíčové hráče.

RB Lipsko by ale Henrichsovi mělo rozhodně sedět. Německý univerzál totiž skvěle zapadá do stylu Juliana Nagelsmanna, který využívá krajní beky spíše jako záložníky a právě takovým komplexním hráčem Benjamin je!

V Lipsku je navíc pouze jeden jediný pravý krajní bek – Nordi Mukiele. Prostor by tak Henrichs, který v letošní sezoně odehrál i vinou zranění pouze 15 zápasů, rozhodně dostat měl.

Zdroj: Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.