Spojte se s námi


Chance Liga

Talent Baníku může zamířit do Německa! Ostravané však řeší závažné komplikace na přestupovém trhu

O služby jedné z největší nadějí ostravského Baníku je zájem v Německu, kde o něj stojí tradiční klub. Moravskoslezský celek však má jeden závažný problém, který se týká příchodu nových hráčů.

Publikováno

dne

O služby jedné z největší nadějí ostravského Baníku je zájem v Německu, kde o něj stojí tradiční klub. Moravskoslezský celek však má jeden závažný problém, který se týká příchodu nových hráčů.

Podle toho, co zjistil iSport, totiž má Baník pozastavené přestupy směrem dovnitř kádru. V případě, že někoho prodá, nebude za něj moct během ledna přivést náhradu. Situace tedy vypadá vážně.

Důvodem má být fakt, že Ostravané dluží peníze nigerijské skupině, jež byla angažována v letním přestupu Muhameda Tijaniho do pražské Slavie. Klub celou věc řeší s FAČR i FIFA.

Podle nejnovějších dostupných zpráv je to však na dobré cestě a už v příštích několika dnech by mohly být příchody nových hráčů do Baníku odblokovány.

To může znamenat, že ostravský talent Filip Kaloč by mohl přestoupit do ciziny. O služby bývalého kapitána reprezentační jednadvacítky je totiž zájem v německé 2. Bundeslize.

Kaloč byl v létě v hledáčku polských a nizozemských mančaftů

Oním zájemcem má být tradiční klub 1. FC Kaiserslautern, za který v minulosti nastupovalo několik českých fotbalistů. Sám Kaloč by do zahraničí údajně zamířil rád.

Kaiserslautern se momentálně nachází na patnácté příčce tabulky 2. Bundesligy. Němci už měli poslat Baníku oficiální nabídku, chtějí hráče získat na půlroční hostování s opcí.

Už v létě kolem Kaloče kroužily nejmenované celky z Polska a Nizozemska, nakonec však fotbalista pokračoval v Baníku, kde ale nemá moc pevnou pozici. Na podzim se jen jednou vešel do základní sestavy, a to hned v prvním kole proti Liberci.

Přesto je o něj zájem i v cizině, zahraniční kluby jej monitorují a vědí, že jde o nadaného hráče, jenž rozhodně má nemalou perspektivu a potenciál do budoucnosti.

Zdroj: iSport, FC Baník Ostrava

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.