Spojte se s námi

Fotbal

Ta asistence? Sleduju Modriče už tři měsíce každý den, řekl Bellingham s úsměvem na neskutečnou přihrávku, která baví fanoušky ve Španělsku

Jude Bellingham svým fotbalem baví fotbalové fanoušky po celém světě a pozice pod útočníky mu vyloženě vyhovuje. O víkendu pak přispěl v boji o čelo La Ligy k vítězství Realu Madrid na půdě Girony dalším mimořádným výkonem.

Publikováno

dne

Jude Bellingham svým fotbalem baví fotbalové fanoušky po celém světě a pozice pod útočníky mu vyloženě vyhovuje. O víkendu pak přispěl v boji o čelo La Ligy k vítězství Realu Madrid na půdě Girony dalším mimořádným výkonem.

Bellingham úžasnou asistencí přispěl k důležitému vítězství na půdě Girony

Ve Španělsku to byl přestup léta a všichni fanoušci se těšili na jeho výkony na hřišti. Málokdo ale čekal, že se v kádru hvězdného Realu Madrid prosadí takovým způsobem a po osmi ligových kolech bude dokonce na čele tabulky střelců La Ligy.

Jude Bellingham překonává veškerá očekávání nejen fanoušků Realu Madrid. V letním přestupovém okně přestoupil za astronomickou částku 103 milionů eur. Vedení španělského giganta ale vůbec nemusí vynaložené částky litovat.

Stále ještě teprve dvacetiletý Bellingham táhne tým Los Blancos a střílí veledůležité góly. Vždyť v bílém dresu vstřelil během osmi zápasů neuvěřitelných sedm branek, k nimž přidal dvě asistence.

I o víkendu byl anglický reprezentant ústřední postavou v boji o čelo La Ligy. V tom hvězdné hráče Realu Madrid přivítal v domácím prostředí tým Girony, který udivuje fotbalový svět nejen ve Španělsku.

Fotbalový trpaslík z Katalánska před posledním ligovým kolem vládl tabulce španělské La Ligy. Zápas s Realem Madrid tak poněkud překvapivě sliboval šlágr kola, když vezmeme v potaz, že v pátek Barcelona hostila Sevillu.

Zápas nakonec jednoznačně ovládl Real Madrid poměrem 0:3 a právě Jude Bellingham se stal mužem zápasu. Na jeden gól nahrál a v závěru zápasu pak skóre sám uzavřel.

Anglický reprezentant přiznal, že okoukává dovednosti od jeho zkušenějších kolegů

Právě asistence na první branku Joselu snesla to nejpřísnější měřítko a stala se virální na sociálních sítích. Překrásná přihrávka vnějším nártem jakoby dala vzpomenout na Luku Modriče, který ve čtvrtfinálové odvetě s Chelsea ze sezóny 2021/2022 zachránil obdobnou asistencí Real z vypadnutí z milionářské Ligy mistrů.

A právě na svého chorvatského spoluhráče se odvolával, když byl dotázán na jeho skvostnou asistenci proti Gironě. „Ta asistence? Sleduju Modriče už tři měsíce každý den,“ odpověděl Bellingham dle Twitter / X účtu Real Madrid News s úsměvem.

„Chci být zkrátka kreativní. Byl to dobrý gól, protože jsme jim zabránili v tlaku, který na nás ze začátku zápasu vyvíjeli,“ uvědomoval si důležitost první vstřelené branky na horké půdě Girony.

Zdroj: La Liga, Twitter / X

Reklama

Oblíbené