Spojte se s námi


Fotbal

Švédský tým Malmo přivítá v odvetě Ligy mistrů Vardar

Publikováno

dne

Malmo v prvním zápase proti Vardaru herně dominovalo, ovšem v 63. minutě se prosadil křídelník Boban Nikolov a švédové potřebovali z velké převahy vytěžit alespoň jeden gól. Prosadit se dokázal až 21letý obránce Franz Brorsson, který v 75. minutě srovnal na konečných 1-1.

Vardar je tak určitě na koni, jelikož do Švédska jeli jako velcí outsideři. Na druhou stranu Malmo v prvním zápase měl jasně navrch, držení míče mělo ve svůj prospěch 59% a střely nakonec byly 28 ku 4.

STATISTIKY

  • Vardar vyhrál 1 z posledních 5 zápasů.
  • Vardar vstřelil pouze 1 gól v posledních 3 zápasech.
  • Malmo prohrálo pouze 1 z posledních 17 zápasů.
  • Malmo vstřelilo gól v každém z posledních 12 zápasů.

PREDICTION

I přestože je Malmo stále velkým favoritem na postup do dalšího kola, tak z týmu trenéra Magnuse Pehrssona cítím, že nejsou tak úplně ve své kůži.

Jejich sebevědomí jim ještě sesul jejich poslední ligový soupeř Sirius, který díky dvěma gólům v posledních minutách zápasu remizoval s Malmem 3-3.

Tento zápas vidím stále velmi otevřený a i přestože jsou hráči Malma papírovými favority, tak osobně věřím, že tento zápas nedokáží zvítězit a postup si vybojují v případném prodloužení.

Proto zde není od věci tip na Vardar s asijským handicapem +0.75, který se nabízí s kurzem okolo 1.62.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.