Spojte se s námi


Fotbal

Superligový podzim uzavře sedmé kolo, opět dojde na jihomoravské derby

Už jen poslední podzimní kolo má na programu Superliga malého fotbalu. Dvanáct účastníků celostátní soutěže má jednu možnost jak vylepšit svůj bodový zisk a přezimovat na co nejlepším umístění před zbývajícími třemi jarními koly základní části.

Publikováno

dne

Už jen poslední podzimní kolo má na programu Superliga malého fotbalu. Dvanáct účastníků celostátní soutěže má jednu možnost jak vylepšit svůj bodový zisk a přezimovat na co nejlepším umístění před zbývajícími třemi jarními koly základní části.

Most – SC Koráb Praha, neděle 14.00

Jediný bod dělí v tabulce západní skupiny čtvrtý Most a třetí Koráb, tedy celky, které program posledního kola v neděli otevřou.

V prvním vzájemném utkání této sezony jasně dominovali Pražané, kteří na domácím hřišti zvítězili 10:2. Jenže Koráb v minulém kole tvrdě narazil, když doma prohrál 2:5 s poslední Plzní, zatímco Most si s Kolínem poradil pohodlně 7:2.

Olomouc Mighty Ducks – MF Baník Ostrava, pondělí 19.00

V této sezoně olomoučtí Mocní kačeři poprvé zažívají situaci, že jdou do utkání po předchozí porážce. Vedoucí Hanáci v šestém kole prohráli 3:8 v Brně, takže se na domácím hřišti v Hněvotíně pokusí hned vrátit zpět na vítěznou vlnu.

Baník naladila vydřená výhra 4:3 nad Jihlavou. Na začátku října vyšel vzájemný zápas lépe Olomouci, která slavila v Ostravě triumf 4:1.

MF Blanensko – Vikings Brno, pondělí 19.00

Tyhle zápasy prostě neomrzí. V pondělí přijde na řadu další z jihomoravských šlágrů Superligy malého fotbalu, tentokrát Blanensko přivítá na svém hřišti v Boskovicích brněnské Vikingy v pondělí od sedmi hodin večer.

Úvodní souboj rivalů v této sezoně vyšel lépe Blanensku, které v Brně vyhrálo 4:3 po penaltovém rozstřelu. V tabulce východní skupiny dělí druhé Blanensko a třetí Vikingy pouhý bod.

PAMAKO Pardubice – Jihlava, pondělí 19.30

Pardubice už zůstaly jediným týmem, který v tomto ročníku Superligy malého fotbalu ještě nezvítězil. Jeden bod získaly za penaltovou porážku 3:4 s Brnem a na šestém místě tabulky ztrácejí šest bodů na svého pondělního soka Jihlavu.

PAMAKO naposledy utržilo debakl 3:10 od Blanenska, Jihlava prohrála 3:4 v Ostravě. Zářijový vzájemný duel ovládl na domácím hřišti výběr z Vysočiny 7:1.

Vlci Kolín – Partyzan Příbram, úterý 19.30

V září Příbram zdolala na domácím hřišti Kolín 5:2, jenže před posledním podzimním utkáním už Vlci nasbírali víc sebevědomí, když po výhře 2:1 s Plzní zapsali první tři body tabulky.

V minulém kole sice padli 2:7 v Mostě, jenže prohrál i Partyzan, který nestačil 1:2 na Hanspaulku Praha, na níž ze druhé pozice tabulky západní skupiny ztrácí jeden bod.

Rytíři Plzeň – Hanspaulka Praha, úterý 20.00

Už i plzeňští Rytíři zjistili, jak po víc než roce chutná triumf v Superlize malého fotbalu, když v minulém kole zvítězili 5:2 na hřišti Korábu.

Přesto pořád šestou Plzeň a vedoucí Hanspaulku, která se do čela vrátila po výhře 2:1 s Příbramí, dělí propastných deset bodů. Zářijový vzájemný duel zvládl pražský celek přesvědčivě 7:1.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.